шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки5Обговорення1Корисне3Комплектуючі
Купити корпус Cooler Master MasterCase Maker 5t за ціною від 11879 грн.
Відео 5Фото 12

Характеристики та опис Cooler Master MasterCase Maker 5t

Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3х120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1х140мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3; Безгвинтове кріплення; Отворів під слоти розширення: 7; Внутрішніх відсіків 2,5": 4; Внутрішніх відсіків 3,5": 2
Рейтинг моделі: 5 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
14
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
574x242x544 мм
Блок живлення
Відсіків 5,25"
2 шт
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
передня кришка
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  14500 грн.

0
1
4
Все нравится
27 листопада 2018, 14:36 #
Переваги:Цена, сборка

Недоліки:нет таких

Коментар:по мне так все отлично, корпус вместил в себя все то, что я и хотел в него ставить. Дизайн красивый, система охлаждения справляется отлично, и блок питания на 650 Вт встал без проблем, и воздух выходит ото всюду нормально ,по высоте кулер встал без проблем, и в модули памяти не уперся. Выглядит ведь реально классно ,ну и денег не малых стоит ,тут дело и в качестве материалов и прочих моментах

Советую, только что дорого..
16 вересня 2018, 12:48 #
Переваги:Цена, сборка , точнее её простота. Все есть в комплекте

Недоліки:Неа, никаких

Коментар:Безусловно хорош, но и дорог, зато отсеков валом ,шумоизоляция топовая, дизайн и все такое. Собрать в нем мощную игровую машинку можно без проблем, видеокарты хоть 2 вместить можно, бп поставил на 650 Вт с запасом, посадил 2 диска, ssd+hdd. Панель управления удобная, короче все тип топ

чудова модель, дуже сподобалося
8 червня 2018, 13:29 #
Переваги:дизайн, сборка

Недоліки:Нет все в порядке

Коментар:Классный корпус, в феврале собрал реально мощную игровую систему, 4 планки озу поставил, и дизайн нравится, панель управления удобная, материал сборки в порядке, с охлаждением все круто, когда кулера поставил на все возможные места

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Ссылка на официальный сайт Cooler Master MasterCase Maker 5t
Спецификация / описание
Инструкция к Cooler Master MasterCase Maker 5t
від 11 879  до 13 790 грн.
Корпус Cooler Master MasterCase Maker 5t (MCZ-C5M2T-RW5N) MCZ-C5M2T-RW5N
Openshop.ua (Київ)
11 879 грн.
← купити
Корпус Cooler Master MasterCase Maker 5t (MCZ-C5M2T-RW5N) MasterCase Maker 5t (MCZ-C5M2T-RW5N)
Denika.ua (Харків)
12 317 грн.
← купити
Корпус Midi-Tower без БЖ Cooler Master MasterCase Maker 5t (скло, 4xUSB3.0, чорно-червоний) MCZ-C5M2T-RW5N
Hns.com.ua (Львів)
11 889 грн.
← купити
Корпус для ПК Cooler Master MasterCase Maker 5t Black (MCZ-C5M2T-RW5N)
Soho.com.ua (Київ)
12 359 грн.
← купити
Cooler Master Корпус для ПК Cooler Master MasterCase Maker 5t Black (MCZ-C5M2T-RW5N)
MTA.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Корпус Midi-Tower без БЖ Cooler Master MasterCase Maker 5t (скло, 4xUSB3.0, чорно-червоний)
Rozetka.ua (Київ)
13 790 грн.
← купити
Корпус Midi-Tower без БЖ Cooler Master MasterCase Maker 5t (скло, 4xUSB3.0, чорно-червоний)
Rozetka.ua (Київ)
13 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cooler Master MasterCase Maker 5t, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Cooler Master MasterCase Maker 5t. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Cooler Master MasterCase Maker 5t у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія