шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити смарт годинник COROS Pace Pro за ціною від 20127 грн.
Відео 14Фото 15

Характеристики та опис COROS Pace Pro

Вага (г): 49; Розміри (мм): 46x46x12.25; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): силікон: 130 — 220, тканина: 140 — 220; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; гіроскоп; акселерометр; Wi-Fi: Wi-Fi; вбудований плеєр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Wi-Fi
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
144 год / з режимом Always-On Display /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46x46x12.25 мм
Вага
49 г / з силіконовим ремінцем, 37 г з нейлоновим ремінцем /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  24000 грн.

від 20 127  до 26 745 грн.
Coros Смарт-годинник Coros PACE Pro Blue (WPACEP-BLU)
MTA.ua (Київ)
20 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Coros Pace Pro Sport Watch Blue
Stls.store (Київ)
20 409 грн.
← купити
Смарт-годинник Coros Pace Pro Sport Watch Blue
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-часы COROS PACE Pro Blue (WPACEP-BLU) WPACEP-BLU
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Coros Pace Pro Blue (WPACEP-BLU)
Zaua.store (Львів)
21 368 грн.
← купити
Смарт-часы Coros Pace Pro GPS Sport Watch black WPACEP-BLK
Groosha.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник COROS Pace Pro (WPACEP-BLK) Black
Mobicase.net (Київ)
26 629 грн.
← купити
Смарт-часы COROS PACE Pro Blue (WPACEP-BLU)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник COROS PACE Pro Blue (WPACEP-BLU)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
COROS PACE Pro Blue (WPACEP-BLU) T-50612
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
20 127 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати COROS Pace Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник COROS Pace Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник COROS Pace Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія