шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл Corsair Platform 4 Elevate

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити офісний стіл Corsair Platform 4 Elevate за ціною від 63973 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Corsair Platform 4 Elevate

Макс. навантаження (кг): 120; USB-C: 1хUSB-C; USB-A: 1xUSB-A 2.0; Кабель-менеджмент; Підставка для монітора; Конструкція ніжок: Т-подібні; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1220; Розміри (мм): 1200x760x740; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1200x760x740 мм
Макс. висота
1220 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Конструкція ніжок
Т-подібні
Підставка для монітора
Кабель-менеджмент
Хаб (розгалужувач)
1xUSB-A 2.0
1хUSB-C
Макс. навантаження
120 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 63 973  до 70 925 грн.
Стол Corsair Platform:4 Elevate 120cm Black
Technoshark.com.ua (Луцьк)
67 504 грн.
← купити
Стол Corsair Platform:4 Elevate 120cm Black
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
63 973 грн.
← купити
Стіл Corsair Platform:4 Elevate 120cm Black
Rozetka.ua (Київ)
70 925 грн.
← купити
Стіл Corsair Platform:4 Elevate 120cm Black
Rozetka.ua (Київ)
67 547 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corsair Platform 4 Elevate, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл Corsair Platform 4 Elevate. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл Corsair Platform 4 Elevate у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія