шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити велосипед Corso Dark-X 29 за ціною від 8940 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Corso Dark-X 29

підніжка; Комплектація: щиток на ланцюг; Форма керма: прямий; Швидкостей (шт.): 21; Задні гальма: дискові, механічні; Передні гальма: дискові, механічні; Діаметр коліс ("): 29; Тип амортизації (вилка): пружинно-еластомірна; Амортизація: передня вилка; Матеріал рами: алюміній; Тип: Тип: гірський (MTB)
Колір
Тип
гірський (MTB)
Розмір рами
19"
Амортизація
передня вилка
Діаметр коліс
29 "
Передні гальма
дискові, механічні
Задні гальма
дискові, механічні
Швидкостей
21 шт.
Форма керма
прямий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  11500 грн.

від 8 940  до 12 059 грн.
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років Corso Dark-X Чорний з жовтим
Rozetka.ua (Київ)
9 876 грн.
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 17" Corso Dark-X Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 17" Corso Dark-X Чорний з зеленим
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 19" Corso Dark-X Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 17" Corso Dark-X Чорний з червоним
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 21" Corso Dark-X Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 21" Corso Dark-X Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед 29 дюймів від 18 років із дисковими гальмами Рама 19" Corso Dark-X Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-306 обладнання Shimano алюмінієва рама 19 дюймів 21 швидкість. Black and Yell
Rozetka.ua (Київ)
11 093 грн.
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-827 обладнання Shimano алюмінієва рама 21 дюйм 21 швидкість. Grey and White (
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-201 обладнання Shimano алюмінієва рама 19 дюймів 21 швидкість. Grey and Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-179 обладнання Shimano алюмінієва рама 17 дюймів 21 швидкість. Black and Yell
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-336 обладнання Shimano алюмінієва рама 19 дюймів 21 швидкість. Dark Green (18
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-718 обладнання Shimano алюмінієва рама 21 дюймів 21 швидкість. Black and Whit
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний 29 дюймів Corso Dark-X DX-089 обладнання Shimano алюмінієва рама 17 дюймів 21 швидкість. Black and Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед спортивний 29" Corso Dark-X DX-306 Shimano 19" 21 швидкість Чорно-жовтий (168586)
Rozetka.ua (Київ)
11 254 грн.
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед Corso "Dark-X" 29 дюймів DX-29904 Shimano 21 швидкість
Rozetka.ua (Київ)
8 940 грн.
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед Corso "Dark-X" 29 дюймів DX-29803 Shimano 21 швидкість
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед Corso "Dark-X" 29 дюймів DX-29306 Shimano 21 швидкість
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso "Dark-X" (DX-29201)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso "Dark-X" (DX-29718)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso "Dark-X" (DX-29336)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso "Dark-X" (DX-29179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso Dark-X (DX-29827)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний алюмінієвий велосипед 29 дюймів Shimano 21 швидкість Corso Dark-X (DX-29089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso Dark-X 29" дюймів DX-29306
Rozetka.ua (Київ)
10 345 грн.
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів DX-29904
Rozetka.ua (Київ)
9 379 грн.
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів DX-29306
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів DX-29702
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів DX-29803
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів (DX-29306) рама алюмінієва 19" обладнання Shimano 21 швидкість, зібран на 75
Rozetka.ua (Київ)
9 003 грн.
← купити
Велосипед спортивний Corso DX-29306 «Dark-X» (колеса: 29", рама: 17")
Rozetka.ua (Київ)
9 791 грн.
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29201 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 19"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29179 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 17"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29718 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 21"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29336 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 19"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29089 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 17"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний спортивний Corso DX-29827 «Dark-X» (колеса 29"/резина, рама: 21"/алюмінійі, швидкостей: 21, обладнання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивний велосипед Corso "Dark-X" 29" DX-29306
Rozetka.ua (Київ)
10 158 грн.
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29201
Rozetka.ua (Київ)
12 059 грн.
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29089
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29827
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29179
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29718
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29" дюймів dx-29336
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед Спортивний Corso Dark-X 29" дюймів DX-29306
Rozetka.ua (Київ)
9 646 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Dark-X 29, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: велосипед Corso Dark-X 29. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на велосипед Corso Dark-X 29 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія