шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити гітара Cort Earth Mini за ціною від 6897 грн.
Відео 17

Характеристики та опис Cort Earth Mini

Мензура ("): 22.75; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 19; Нижня дека: червоне дерево; Верхня дека: ялина; Корпус: цілісний верх; Форма (вид): дредноут (вестерн); Розмір: 3/4
Колір
Типакустична
Кількість струн6
Корпус
Розмір3/4
Форма (вид)дредноут (вестерн)
Корпусцілісний верх
Верхня декаялина
Нижня декачервоне дерево
Обичайкачервоне дерево
Бриджпалісандр
Гриф
Кількість ладів19
Анкеродинарний
Мензура22.75 "
Матеріал грифачервоне дерево
Накладка грифапалісандр
Комплектація
Кейс/чохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  9750 грн.

Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 6 897  до 8 110 грн.
Cort EARTH MINI
Evomusic.com.ua (Київ)
8 107 грн.
← купити
Акустична гітара Cort Earth mini (OP) w / bag
Stls.store (Київ)
← купити
Акустична гітара Cort Earth Mini (Open Pore)
Musician.ua (Київ)
← купити
Акустическая гитара CORT EARTH mini OP EARTH mini OP w/bag
Secunda.com.ua (Київ)
8 110 грн.
← купити
Гітара акустична Cort AD Mini Open Pore
Brain.com.ua (Київ)
6 897 грн.
← купити
Гітара акустична Cort AD Mini Open Pore
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth Mini OpenPore + чохол (Earth mini OP w/bag)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth Mini Open Pore
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth Mini Open Pore
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична гітара CORT EARTH Mini (Open Pore)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cort Earth Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гітара Cort Earth Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гітара Cort Earth Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія