шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Cougar Terminator

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло Cougar Terminator за ціною від 23449 грн.
Відео 10Фото 11

Характеристики та опис Cougar Terminator

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 4D; Нахил усього крісла; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 180°; Нахил підголівника; Знімні подушки; Підтримка попереку; Підлокітники; Підголовник; Механізм: MultiBlock
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача135 кг
Розміри і вага
Висота спинки83.5 см
Ширина спинки у плечах63.5 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x59.5 см
Висота сидіння46 - 54 см
Вага36.5 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Нахил підголівника
Нахил спинки180°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  33000 грн.

від 23 449  до 33 039 грн.
Крісло для геймерів Cougar Terminator
Artline.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Cougar Ігрове крісло Cougar Terminator (3MTERNXB.0001)
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло COUGAR Terminator
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Itbox.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло Cougar Terminator (3MTERNXB.0001)
Touch (Дніпро)
25 799 грн.
← купити
Крісло геймерське Cougar Terminator
Stls.store (Київ)
29 998 грн.
← купити
Cougar Terminator
Mallprix.com (Київ)
24 284 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar TERMINATOR (Black) (UA)
Jabko.ua (Львів)
29 999 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar Terminator
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator Black/Orange TERMINATOR BLACK ORANGE
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator
Skay.ua (Одеса)
← купити
Cougar Terminator
Tehnomart.com (Київ)
23 914 грн.
← купити
Cougar Terminator Black TerminatorBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Cougar Terminator — Крісло геймерське, шкірозамінник Hyper-Dura, каркас з армованого волокна (PAFRP), чорне
Comtrade.ua (Київ)
23 495 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Gaming CGR-TER
Timesport.com.ua (Львів)
31 352 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Terminator
Denika.ua (Харків)
25 814 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Terminator Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
29 968 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймерське крісло Cougar Terminator Black-Orange
Vodafone.ua (Київ)
26 499 грн.
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Terminator, чорний (Terminator)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Terminator (3MTERNXB.0001)
ШО (Київ)
26 829 грн.
← купити
Cougar Terminator CGR-TER
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
32 247 грн.
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Cougar Terminator (PAFRP) (1605473) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator, чорний
Mobicase.net (Київ)
23 459 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar Terminator
icom.net.ua (Київ)
23 613 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator
Citrus.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Q-techno.com.ua (Київ)
24 574 грн.
← купити
Крісло Cougar Terminator Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комп';ютерне крісло для геймера Cougar Terminator (3MTERNXB.0001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 146 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar Terminator Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Cougar Terminator
Gamehub.com.ua (Київ)
23 449 грн.
← купити
Крісло геймерське, шкірозамінник Hyper-Dura, каркас з армованого волокна (pafrp), чорний Cougar Terminator
Tviy-Dim.com (Київ)
24 361 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
MAUDAU (Київ)
31 835 грн.
← купити
Cougar TERMINATOR
Kvshop.com.ua (Київ)
26 177 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
Compx.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Cougar Terminator
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Terminator Black
Timesport.com.ua (Львів)
29 962 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar Terminator
Tviy-Dim.com (Київ)
24 813 грн.
← купити
Геймерське крісло Cougar Terminator (3MTERNXB.0001) [120862]
Rozetka.ua (Київ)
27 949 грн.
← купити
Крісло геймерське, шкірозамінник Hyper-Dura, каркас з армованого волокна (pafrp), чорний Cougar Terminator
Rozetka.ua (Київ)
30 048 грн.
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Rozetka.ua (Київ)
30 899 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
Rozetka.ua (Київ)
30 310 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Terminator (3MTERNXB.0001)
Rozetka.ua (Київ)
27 929 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Terminator Black
Rozetka.ua (Київ)
33 039 грн.
← купити
Крісло ігрове Cougar Terminator
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cougar Terminator, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Cougar Terminator. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Cougar Terminator у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія