шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Cron Pinto 017 за ціною від 491 грн.

Характеристики та опис Cron Pinto 017

Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Поворотний; Форма: дугоподібний; Тип змішувача: двохвентильний; для кухні; Призначення: для умивальника
Колір
Призначення
для умивальника
для кухні
Тип змішувача
двохвентильний
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
силумін
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 491  до 596 грн.
Смеситель для кухни Cron Pinto 017 CR0217
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
491 грн.
← купити
Смеситель для кухни Ухо Cron Pinto (Chr-017)
Mhata.com.ua (Харків)
552 грн.
← купити
Змішувач для кухні CRON PINTO 017 (CR0217) CR0217
Smart-buy.com.ua (Бровари)
546 грн.
← купити
Змішувач для кухні CRON PINTO 017 (CR0217)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні CRON PINTO 017 (CR0217)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Cron Pinto 017 CR0217, Хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Cron PINTO 017 (CR0217)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Cron PINTO 017 (CR0217)
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Змішувач для кухні Cron PINTO 017 CR0217
Rozetka.ua (Київ)
573 грн.
← купити
Кухонний змішувач Cron Pinto 017 двовентильний, хром (CR0217)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cron Pinto 017, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Cron Pinto 017. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Cron Pinto 017 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія