шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Crow (призначення)
датчики розбиття
датчики вібрації
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити охоронний датчик Crow Swan PGB за ціною від 976 грн.

Характеристики та опис Crow Swan PGB

Вага (г): 121; Габарити (мм): 137х70х53; Джерело живлення: 12В; Дальність дії (м): 18; Кут огляду по горизонталі (°): 90; захист від відкриття / відриву; імунітет до тварин; регулювання чутливості; Підключення датчиків (протокол): провідне; Встановлення: настінне; Використання: у приміщенні; розбиття
Колір
Датчик
руху
інфрачервоний (PIR)
розбиття
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
провідне
Функції та можливості
регулювання чутливості
імунітет до тварин
захист від відкриття / відриву
Кут огляду по горизонталі
90 °
Дальність дії
18 м / для розбиття 4.5 м /
Джерело живлення
12В
Робоча температура
-20 °C ~ +50 °C
Габарити
137х70х53 мм
Вага
121 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1600 грн.

Ссылка на инструкцию
ІнструкціїCrow Swan PGB
від 976  до 1 461 грн.
Датчик руху та розриву скла Crow SWAN PGB
Secur.ua (Київ)
1 215 грн.
← купити
Датчик руху та розбиття SWAN PGB Crow 22-00407
Triniti-sb.com.ua (Київ)
← купити
Crow SWAN PGB — Комбінований пасивний ІЧ-сповіщувач
Comtrade.ua (Київ)
976 грн.
← купити
Crow Crow Swan PGB
Венкон (Київ)
1 116 грн.
← купити
Ік-сповіщувач Crow комбінований пасивний SWAN PGB
MAUDAU (Київ)
1 141 грн.
← купити
Датчик руху та розбиття SWAN PGB Crow (22-00407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комбінований датчик Crow Swan PGB
Rozetka.ua (Київ)
1 133 грн.
← купити
Датчик SWAN PGB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комбінований пасивний ІЧ- сповіщувач Crow SWAN PGB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комбінований датчик Crow Swan PGB
Rozetka.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Crow Swan PGB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Crow Swan PGB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Crow Swan PGB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія