шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни49Опис Відгуки37Обговорення  Корисне
Купити комутатор D-Link DGS-1024D за ціною від 2499 грн.
Відео 3Фото 5

Характеристики та опис D-Link DGS-1024D

Габарити (мм): 280x180x44; Управління: Блок живлення: вбудований; Gigabit Ethernet (шт.): 24; Форм-фактор: монтується в стійку; Тип: некерований
Рейтинг моделі: 4 з 5 (37 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Тип
некерований
Форм-фактор
монтується в стійку
Gigabit Ethernet
24 шт.
Блок живлення
вбудований
Напруга живлення
100 – 240 В
Габарити (ШхГхВ)
280x180x44 мм
Вага
1476 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
8
2
4
17
від 2 499  до 5 666 грн.
Коммутатор сетевой D-Link DGS-1024D
A-techno.com.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24port Gigabit (DGS-1024D) DGS-1024D
Moyo.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1024D Комутатор
Ntools.com.ua (Київ)
3 974 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Click.ua (Київ)
4 483 грн.
← купити
D-Link DGS-1024D
Mallprix.com (Київ)
3 941 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Denika.ua (Харків)
3 928 грн.
← купити
D-Link DGS-1024D
Tehnomart.com (Київ)
4 628 грн.
← купити
D-Link DGS-1024D
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Світч D-Link DGS-1024D Black 24 порти
Soho.com.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Q-techno.com.ua (Київ)
4 434 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24x1GE, Некерований, Rackmount (DGS-1024D)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
E-server.com.ua (Київ)
4 177 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24xGE
ШО (Київ)
4 399 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
icom.net.ua (Київ)
3 858 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1024D
Timesport.com.ua (Львів)
4 476 грн.
← купити
D-Link DGS-1024D — Комутатор некерований 24 х GbE 48 Гбіт/с
Comtrade.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24xGE, Некерований (DGS-1024D)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1024D 24xGE
Portativ.ua (Київ)
← купити
D-Link dgs-1024d dgs-1024d
Tviy-Dim.com (Київ)
4 046 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
MAUDAU (Київ)
5 100 грн.
← купити
D-Link Світч D-Link DGS-1024D Black 24 порти
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
D-Link DGS-1024D
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор DGS-1024D 24xGE, Некерований D-Link (2000003303632)
Rozetka.ua (Київ)
4 932 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D/ GE 24port Gigabit Green Power
Click.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1024D — Комутатор некерований 24 х GbE 48 Гбіт/с (Вітрина) DGS-1024D/sale
Comtrade.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1024D
Timesport.com.ua (Львів)
3 902 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1024D
Zaua.store (Львів)
4 479 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
MAUDAU (Київ)
5 513 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link (DGS-1024D)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24xGE 1000Мб/сек некерований
Rozetka.ua (Київ)
5 480 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24xGE, Некерований (DGS-1024D)
Rozetka.ua (Київ)
4 402 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
4 901 грн.
← купити
Комутатор мережний некерований D-Link 24xGE 1000Мб/сек (DGS-1024D)
Rozetka.ua (Київ)
5 486 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
4 242 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
5 166 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24xGE, Некерований
Rozetka.ua (Київ)
5 275 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
4 913 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
5 237 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
5 666 грн.
← купити
Комутатор мережний некерований D-Link 24xGE 1000Мб/сек (DGS-1024D)
Rozetka.ua (Київ)
5 229 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
5 202 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1024D 24port 10/100/1000 BaseT, Metal Case
Rozetka.ua (Київ)
4 715 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D
Rozetka.ua (Київ)
4 968 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати D-Link DGS-1024D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комутатор D-Link DGS-1024D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комутатор D-Link DGS-1024D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія