шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Dato DDR4 1x16GB [DT16G4DLDND32]

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Dato DDR4 1x16GB (DT16G4DLDND32) за ціною від 4006 грн.

Серия Dato DDR4 1x16GB

Модифікації Dato DDR4 1x16GB 1
Характеристики [DT16G4DLDND32]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5000 грн.
Hynix HMA DDR4 1x16GB
HMA82GU6DJR8 N-XN
від 4 163 грн.
AGI DDR4 1x16GB
AGI320016UD1 38-ST
від 3 899 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DHE1/16
від 4 000 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
PrologiX DDR4 1x16GB
PRO16GB3200D 4
від 4 152 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222C
від 4 781 грн.
E4163222A
від 4 790 грн.
HP DDR4 DIMM V2 1x16GB
18X16AA
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
Samsung M378 DDR4 1x...
M378A2G43AB3 -CWE
від 4 550 грн.
Acer UD100 DDR4 1x8GB
BL.9BWWA.222
від 3 485 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
від 4 199 грн.
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S8/8
від 2 900 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 4 200 грн.
AGI DDR4 1x8GB
AGI320008UD1 38-ST
від 2 499 грн.
PNY DDR4 SO-DIMM 1x8GB
MN8GSD43200
від 4 573 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 584 грн.
GM32N22S8/8
від 2 088 грн.
IU4DFF1/8
від 2 880 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1P
від 3 817 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 344 грн.
EBW4163216C
від 4 760 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT8G4DFRA32A
від 2 399 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 8GIS
від 3 167 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3200B 4
від 4 179 грн.
KVR32N22S6/8
від 3 939 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK40832 16A
від 3 974 грн.

від 4 006  до 5 117 грн.
Пам'ять DIMM DDR4 16 Гб 3200 МГц CL 22 DATO (DT16G4DLDND32)
Nkt.ua (Київ)
4 079 грн.
← купити
Dato DT16G4DLDND32
Mallprix.com (Київ)
4 119 грн.
← купити
DATO 16 GB DDR4 3200 MHz (DT16G4DLDND32) DT16G4DLDND32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 006 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Dato 16GB DDR4 3200MHz (DT16G4DLDND32)
MAUDAU (Київ)
5 117 грн.
← купити
DATO 16 GB DDR4 3200 MHz (DT16G4DLDND32)
Rozetka.ua (Київ)
4 402 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR4 16 Gb (3200 MHz) Dato (DT16G4DLDND32)
Rozetka.ua (Київ)
4 469 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Dato 16GB DDR4 3200MHz (DT16G4DLDND32)
Rozetka.ua (Київ)
4 661 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dato DT16G4DLDND32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Dato DDR4 1x16GB (DT16G4DLDND32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Dato DDR4 1x16GB (DT16G4DLDND32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія