шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Black and White 1x8GB [EBW4083216A]

Конфігурації і ціни 33Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Black and White 1x8GB (EBW4083216A) за ціною від 4008 грн.

Серия Exceleram Black and White 1x8GB

Модифікації Exceleram Black and White 1x8GB 1
Где купить? [EBW4083216A]
Характеристики [EBW4083216A]
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
31.25 мм
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5000 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4083216A
від 3 998 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSD
від 4 304 грн.
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 511 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS48G320C6
від 4 437 грн.
SP008GXLZU32 0BSI
від 4 286 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DFK1/8
від 4 016 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/8G
від 3 524 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK40832 22A
від 3 985 грн.
EKBLACK40832 16A
від 3 974 грн.
ED4083222A
від 3 992 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 344 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/8
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 4 200 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3200B 4
від 4 192 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 8GIS
від 3 202 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16SA/8G
від 3 297 грн.
AGI DDR4 1x8GB
AGI320008UD1 38-ST
від 2 499 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
від 4 154 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 355 грн.
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S8/8
від 2 999 грн.
EBW4163216C
від 4 760 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1P
від 4 183 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT8G4DFRA32A
від 2 656 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/8
від 2 091 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4083222A
від 3 478 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
від 4 006 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.

від 4 008  до 5 622 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Black&White eXceleram (EBW4083216A) EBW4083216A
Itbox.ua (Київ)
4 253 грн.
← купити
Модуль пам'яті EXCELERAM DDR4 8GB 3200 MHz Black&White (EBW4083216A) EBW4083216A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 8 Гб 3200 МГц CL 16 White Exceleram (EBW4083216A)
Nkt.ua (Київ)
4 208 грн.
← купити
Exceleram 8 Gb DDR4 3200 MHz Black & White (EBW4083216A)
Цифра (Київ)
4 168 грн.
← купити
Exceleram 8 Gb DDR4 3200 MHz Black & White (EBW4083216A)
Stls.store (Київ)
← купити
eXceleram EBW4083216A
Mallprix.com (Київ)
4 244 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Black&White eXceleram (EBW4083216A) EBW4083216A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 8 GB DDR4 3200 MHz Black&White (EBW4083216A)
Zaua.store (Львів)
4 993 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Black&White eXceleram (EBW4083216A)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 008 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Black & White eXceleram (EBW4083216A) EBW4083216A
Comtrading.ua (Київ)
4 285 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EBW4083216A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Black and White 1x8GB (EBW4083216A). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Black and White 1x8GB (EBW4083216A) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія