шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне1Шини
Купити диск  за ціною від 6880 грн.

Серия DBV Tropez

Модифікації DBV Tropez 1
Характеристики [Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
44 мм
Діаметр центрального отвору
74.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий, чорний зі сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  10000 грн.
Borbet F
6,5x16/5x108 ET40 DIA72
від 8 231 грн.
AUTEC Tallin
7x16/5x108 ET40 DIA70
від 6 958 грн.
Ronal R41
7x16/5x108 ET45 DIA63
Diewe Inverno
6,5x16/5x108 ET47 DIA63
Borbet Y
7x16/5x108 ET45 DIA72
від 8 111 грн.
WSP Italy WD003
6,5x16/5x108 ET47 DIA63
від 8 407 грн.
ATS StreetRallye
6,5x16/5x108 ET48 DIA63
від 8 171 грн.
OXXO Vidorra
6,5x16/5x108 ET40 DIA67
від 7 288 грн.
Alutec Grip
7x16/5x108 ET48 DIA70
від 7 037 грн.
Borbet Y
6,5x16/5x108 ET40 DIA72
від 7 875 грн.
TEC AS4
7x16/5x108 ET47 DIA63
від 6 905 грн.
RC Design RC-28
7x16/5x108 ET44 DIA65
від 8 531 грн.
Platin P 95
6,5x16/5x108 ET47 DIA70
від 6 564 грн.
AUTEC Tallin
6,5x16/5x108 ET45 DIA70
від 6 869 грн.
AUTEC Wizard
7x16/5x108 ET45 DIA70
від 8 572 грн.
Borbet RE
7x16/5x108 ET45 DIA72
від 7 990 грн.
RC Design RC-30
6,5x16/5x108 ET47 DIA65
від 6 805 грн.
AUTEC Valea
6,5x16/5x108 ET45 DIA70
від 8 623 грн.
Diewe Trina
7x16/5x108 ET40 DIA72
від 8 030 грн.
Ronal R56
6,5x16/5x108 ET40 DIA76
від 6 880 грн.
RC Design RC-24
7x16/5x108 ET47 DIA63
від 7 930 грн.
RC Design RC-24
7x16/5x108 ET47 DIA72
ANZIO Turn
6,5x16/5x108 ET45 DIA70
від 7 690 грн.
CMS C18
7x16/5x108 ET45 DIA67
від 8 711 грн.
CMS C22
7x16/5x108 ET46 DIA65
від 6 760 грн.
Borbet BS5
7x16/5x108 ET40 DIA72
від 7 870 грн.
Platin P 73
7x16/5x108 ET45 DIA70
від 6 741 грн.
Dezent TX
7x16/5x108 ET48 DIA70
від 7 510 грн.
Dotz CP5
7x16/5x108 ET45 DIA70
від 8 771 грн.
ATS Emotion
7x16/5x108 ET48 DIA70

Официальный сайт компании
ІншеКаталог дисков
від 6 880  до 9 015 грн.
DBV Tropez Black Front Polish R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1
Gumma.ua (Харків)
8 752 грн.
← купити
DBV Tropez R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1 Shadow Silver 36193
Metrader.com.ua (Львів)
6 880 грн.
← купити
Диск DBV Tropez Black Front Polish R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1
Rozetka.ua (Київ)
9 015 грн.
← купити
DBV Tropez Silver Painted R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1
Gumma.ua (Харків)
8 567 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DBV Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія