шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник DC City Blaze за ціною від 749 грн.
Фото 9

Характеристики та опис DC City Blaze

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; барометр; альтиметр; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.0
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 749  до 1 419 грн.
DC Смарт-годинник DC City Blaze White
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Часи наручні електронні DC "City Blaze" чорний UA
Sota.store (Київ)
1 244 грн.
← купити
Смарт-годинник DC City Blaze Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
DC Смарт-годинник DC City Blaze Midnight Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
DC Смарт-годинник DC City Blaze Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Часи наручні електронні DC "City Blaze" синій UA
Sota.store (Київ)
← купити
Часи наручні електронні DC "City Blaze" білий UA
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник DC City Blaze Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник DC City Blaze Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DC City Blaze, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник DC City Blaze. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник DC City Blaze у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія