шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Defender Element HB-195 за ціною від 279 грн.

Характеристики та опис Defender Element HB-195

Кабель: Джерело живлення: 2xAA; Регулювання гучності: дод. клавіші; Колір кирилиці: білий; Дод. клавіш: 10; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: високий; Розкладка: JIS; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: радіо
Колір
Тип підключеннярадіо
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаJIS
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш10
Додатково
Колір літер кирилицібілий
Регулювання гучностідод. клавіші
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAA / x2 /
Приймач (донгл)USB A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 279  до 750 грн.
Defender Клавіатура Defender Element HB-195 Black (ENG/UKR/RU)
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Defender Element HB-195 UKR Black (45189) 45189
FOXTROT.UA (Київ)
279 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189) 45189
Itbox.ua (Київ)
← купити
Defender 45189
Mallprix.com (Київ)
334 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189) 45189
Click.ua (Київ)
365 грн.
← купити
Клавіатура Defender (45189) Element HB-195 USB UKR чорний, безпровідна 45189
ШО (Київ)
341 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 UA Black (45189)
Touch (Дніпро)
339 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189) 45189
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 (45189) Black 45189
Vodafone.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195, чорний 45189
Comtrading.ua (Київ)
627 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Black (ENG/UKR/RU)
Soho.com.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Клавіатура DEFENDER (45189) Element HB-195 USB UKR чорний, безпровідна (45189)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189) 45189
E-server.com.ua (Київ)
384 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Zhuk.ua (Київ)
304 грн.
← купити
Defender Element HB-195 UKR Black (45189) — Клавіатура бездротова EN/UKR/RU, радіо 45189
Comtrade.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
439 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 UA Wireless Black (45189) 45189
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Tv-mir.com.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Defender Element HB-195 UKR Black (45189) 45189
Luckylink.kiev.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
MAUDAU (Київ)
449 грн.
← купити
Defender Element HB-195 UKR Black (45189) 45189
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа 824394
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
431 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
407 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
MAUDAU (Київ)
436 грн.
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа
MAUDAU (Київ)
457 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 (UKR), чорний, USB, мембранна, 1xAA (45189)
MAUDAU (Київ)
532 грн.
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа (45189)
MAUDAU (Київ)
352 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
MAUDAU (Київ)
452 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 (UKR), Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
578 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
451 грн.
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA мультимедіа чорна
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 UA Black (45189) [160265]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа
Rozetka.ua (Київ)
555 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 (UKR), Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
586 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 (UKR), Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Defender Element HB-195 UA USB адаптер 1xAA Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189) (152764)
Rozetka.ua (Київ)
507 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element hb-195 Wireless ukr Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR [113142]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black
Rozetka.ua (Київ)
434 грн.
← купити
Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Defender Element HB-195 (UKR), чорний, USB, мембранна, 1xAA (45189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа
Rozetka.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR (ek12153)
Rozetka.ua (Київ)
441 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
485 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Defender Element HB-195 UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Defender Element HB-195 UA, чорна, мультимедіа
Rozetka.ua (Київ)
531 грн.
← купити
Клавіатура безпровідна Defender Element HB-195 UA мультимедіа чорна
Rozetka.ua (Київ)
658 грн.
← купити
Клавіатура Defender Element HB-195 Wireless UKR Black (45189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Element HB-195, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Defender Element HB-195. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Defender Element HB-195 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія