шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Defender Pulse 420

Ціни180Опис Відгуки5Обговорення  Корисне
Купити навушники Defender Pulse 420 за ціною від 94 грн.
Відео 4Фото 6

Характеристики та опис Defender Pulse 420

Діаметр динаміка (мм): 10; Чутливість (дБ): 105; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Рейтинг моделі: 3 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
4
0
1
0
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюплоский
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість105 дБ
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Частотний діапазон20 – 16000 Гц
Чутливість-54 дБ
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 94  до 457 грн.
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Blue 63423
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
198 грн.
← купити
Defender Дротові навушники Defender Pulse 420 Orange вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Гарнiтура Defender Pulse 420 Black/Green (63422) 63422
Click.ua (Київ)
117 грн.
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 yellow 63421
FOXTROT.UA (Київ)
107 грн.
← купити
Defender 63420
Mallprix.com (Київ)
132 грн.
← купити
Defender Pulse 420 Red (63424) 63424
Luckylink.kiev.ua (Київ)
158 грн.
← купити
Навушники DEFENDER (63424) Pulse 420 red UA 63424
Sota.store (Київ)
185 грн.
← купити
Defender 63422 — Гарнітура Pulse 420 Black/Green
Comtrade.ua (Київ)
101 грн.
← купити
гарнітура DEFENDER Pulse 420 yellow (63421)
Nkt.ua (Київ)
153 грн.
← купити
Гарнитура Defender Pulse 420 Blue
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423) 63423
E-server.com.ua (Київ)
141 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Yellow (63421)
Zhuk.ua (Київ)
116 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Yellow (63421)
Tv-mir.com.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423) 63423
Comtrading.ua (Київ)
453 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green
Кібернетики (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Blue для смартфонів
MAUDAU (Київ)
322 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Blue 137283
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
303 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Green 63422
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
99 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Orange 63420
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow 63421
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
← купити
Defender Дротові навушники Defender Pulse 420 Court вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
← купити
Defender Дротові навушники Defender Pulse 420 Blue вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
← купити
Defender Дротові навушники Defender Pulse 420 Dark Red вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
← купити
Defender Дротові навушники Defender Pulse 420 Green вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Гарнiтура Defender Pulse 420 Black/Orange (63420) 63420
Click.ua (Київ)
130 грн.
← купити
Гарнiтура Defender Pulse 420 Black/Yellow (63421) 63421
Click.ua (Київ)
135 грн.
← купити
Гарнiтура Defender Pulse 420 Black/Red (63424) 63424
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнiтура Defender Pulse 420 Black/Blue (63423) 63423
Click.ua (Київ)
131 грн.
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 blue 63423
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 green 63422
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 63420
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 red 63424
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Defender 63421
Mallprix.com (Київ)
138 грн.
← купити
Defender 63422
Mallprix.com (Київ)
111 грн.
← купити
Defender 63423
Mallprix.com (Київ)
← купити
Defender 63424
Mallprix.com (Київ)
← купити
гарнітура DEFENDER Pulse 420 blue (63423)
Nkt.ua (Київ)
148 грн.
← купити
гарнітура DEFENDER Pulse 420 orange (63420)
Nkt.ua (Київ)
← купити
гарнітура DEFENDER Pulse 420 red (63424)
Nkt.ua (Київ)
← купити
гарнітура DEFENDER Pulse 420 green (63422)
Nkt.ua (Київ)
133 грн.
← купити
Гарнитура Defender Pulse 420 Orange
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Гарнитура Defender Pulse 420 Red
Bigmo.com.ua (Дніпро)
190 грн.
← купити
Гарнитура Defender Pulse 420 Yellow
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Гарнитура Defender Pulse 420 Green
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422) 63422
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420) 63420
E-server.com.ua (Київ)
126 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424) 63424
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow (63421) 63421
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Red (63424)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Orange (63420)
Zhuk.ua (Київ)
110 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Green (63422)
Zhuk.ua (Київ)
94 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue
Zhuk.ua (Київ)
120 грн.
← купити
Defender 63423 — Гарнітура Pulse 420 Black/Blue
Comtrade.ua (Київ)
121 грн.
← купити
Defender 63420 — Гарнітура Pulse 420 Black/Orange
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Defender 63421 — Гарнітура Pulse 420 Black/Yellow
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Defender 63424 — Гарнітура Pulse 420 Black/Red
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники DEFENDER (63421) Pulse 420 Yellow UA 63421
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники DEFENDER (63423) Pulse 420 Blue UA 63423
Sota.store (Київ)
181 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Red (63424)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Orange (63420)
Tv-mir.com.ua (Київ)
415 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Green (63422)
Tv-mir.com.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Blue (63423)
Tv-mir.com.ua (Київ)
417 грн.
← купити
Навушники DEFENDER (63422) Pulse 420 Green UA 63422
Sota.store (Київ)
165 грн.
← купити
Гарнітура DEFENDER Pulse 420 orange UA 63420
Sota.store (Київ)
180 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422) 63422
Comtrading.ua (Київ)
437 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424) 63424
Comtrading.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow (63421) 63421
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420) 63420
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 3.5mm Green
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 3.5mm Red
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 3.5mm Blue
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 3.5mm Yellow
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 3.5mm Orange
Кібернетики (Київ)
← купити
Defender Pulse 420 Black/Blue (63423) 63423
Luckylink.kiev.ua (Київ)
152 грн.
← купити
Defender Pulse 420 Orange (63420) 63420
Luckylink.kiev.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Defender Pulse 420 Green (63422) 63422
Luckylink.kiev.ua (Київ)
128 грн.
← купити
Defender Pulse 420 Yellow (63421) 63421
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Green для смартфонів
MAUDAU (Київ)
305 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Orange для смартфонів
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Red для смартфонів
MAUDAU (Київ)
327 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Yellow для смартфонів
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Green (63422)
MAUDAU (Київ)
105 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Blue (63423)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow (63421)
MAUDAU (Київ)
127 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Red (63424)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Orange (63420)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Red
MAUDAU (Київ)
225 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Green
MAUDAU (Київ)
163 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Blue (63423)
MAUDAU (Київ)
145 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Orange (63420)
MAUDAU (Київ)
144 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Green 137284
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
287 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Orange 137285
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Red 137286
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
308 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow 137287
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
280 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
304 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
202 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
204 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63421 Yellow
Rozetka.ua (Київ)
351 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63420 Orange
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротові 1.2м 63422 Green
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротові 1.2м 63423 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63424 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові навушники Defender Pulse 420 з мікрофоном на кабелі та додатковими амбушюрами чорно-жовтогарячі (LKMTR800600)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові навушники Defender Pulse 420 з мікрофоном на кабелі та плоским проводом чорний-зелений (LKMTR800599)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові навушники Defender Pulse 420 з мікрофоном на кабелі чорно-сині (LKMTR800598)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові навушники Defender Pulse 420 з мікрофоном на кабелі чорно-червоні (LKMTR800601)
Rozetka.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Дротові навушники Defender Pulse 420 з мікрофоном, кнопкою відповіді на дзвінок, чорно-жовті (LKMTR800602)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow
Rozetka.ua (Київ)
214 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue
Rozetka.ua (Київ)
208 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green
Rozetka.ua (Київ)
186 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Blue (63423) (63423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Orange (63420) (63420)
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
184 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
201 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
317 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
244 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Blue
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black/Green
Rozetka.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Red (63424) (6217089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
301 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
302 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідні навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 Black-Orange
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Провідні вакуумні навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 Black-Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідні навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 jack 3,5 Black-Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідні навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 jack 3,5 Black-Yellow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідні навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 jack 3,5 Black-Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
291 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Black-Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Green (63422) (6217087)
Rozetka.ua (Київ)
137 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Yellow (63421) (6217090)
Rozetka.ua (Київ)
155 грн.
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Red (63424) (6217089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Defender Pulse 420 Orange (63420) (6217088)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 Чорний/Зелений (63422)
Rozetka.ua (Київ)
191 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 Чорний/Жовтий (63421)
Rozetka.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
192 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
211 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
218 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Green
Rozetka.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Orange
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Yellow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63421 Yellow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63424 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротові 1.2м 63422 Green
Rozetka.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротові 1.2м 63423 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура для смартфонів Defender Pulse 420 дротова 1.2м 63420 Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Red (63424)
Rozetka.ua (Київ)
232 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Blue (63423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Orange (63420)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Green (63422)
Rozetka.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Навушники Defender Pulse 420 Yellow (63421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Pulse 420, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Defender Pulse 420. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Defender Pulse 420 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія