шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Defender Sleipnir GM-927 за ціною від 272 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Defender Sleipnir GM-927

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: багатобарвна; Програмовані кнопки; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. прискорення (G): 20; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 12800; Призначення: ігрові; Технологія: оптична
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора800 – 12800 DPI
Макс. прискорення20 G
Макс. швидкість60 ips
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусабагатобарвна
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю1.5 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)130x68x32 мм
Вага120 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 272  до 683 грн.
Defender Мишка Defender Sleipnir GM-927 Black (52927)
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Миша DEFENDER Sleipnir GM-927 (52927) 52927
FOXTROT.UA (Київ)
317 грн.
← купити
Мишка Defender (52927) Sleipnir GM-927 52927
ШО (Київ)
321 грн.
← купити
Defender 52927
Mallprix.com (Київ)
309 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 + килимок Black (52927) 52927
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927) 52927
Itbox.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927) 52927
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Defender Sleipnir GM-927 USB Black (52927) — Миша дротова USB-A RGB 12800 dpi 52927
Comtrade.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 (52927) Black 52927
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша DEFENDER (52927) Sleipnir GM-927 52927
Comtrading.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 Black (52927)
Soho.com.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 ігрова, (+килимок) 12800dpi., 6кн.,чорна (52927)
Nkt.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927) 52927
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Defender Sleipnir GM-927 Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 Black (52927)
Zhuk.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 Black (52927) UA 52927
Sota.store (Київ)
334 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 USB Black (52927) 52927
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Defender Sleipnir GM-927 (52927) 52927
Luckylink.kiev.ua (Київ)
272 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
MAUDAU (Київ)
416 грн.
← купити
Defender Sleipnir GM-927 (52927) Мишка Sleipnir GM-927 (52927)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 USB з ігровою поверхнею Black (4714033529273)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна миша Defender Sleipnir GM-927 52927 teh0023060
MAUDAU (Київ)
356 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
MAUDAU (Київ)
380 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 чорний USB оптична 800-6400 dpi 60 IPS 5 кнопок підсвічування 1.5 м
MAUDAU (Київ)
523 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
MAUDAU (Київ)
325 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Defender Sleipnir GM-927 ігрова (+килимок) 12800dpi. 6кн.,чорна (52927)
MAUDAU (Київ)
320 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 ігрова, (+килимок) 12800dpi., 6кн.,чорна (52927)
Rozetka.ua (Київ)
552 грн.
← купити
Миша Sleipnir GM-927 (52927) Defender (2000003371181)
Rozetka.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 дротова ігрова 12800dpi 6кн чорна
Rozetka.ua (Київ)
683 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Коврик
Rozetka.ua (Київ)
475 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 (52927) комп'ютерна
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
423 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 ігрова, (+килимок) 12800dpi., 6кн.,чорна (52927)
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Миша Defender SLEIPNIR GM-927 (52927)
Rozetka.ua (Київ)
411 грн.
← купити
Ігрова провідна мишка Defender Sleipnir GM-927 12800 dpi 6кн RGB підсвічування з килимком Black (52927)
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir Gm-927 Usb Black+ Килимок (52927) (153661)
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
462 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir gm-927 usb Black+ Коврик (52927)
Rozetka.ua (Київ)
497 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir gm-927, Black, usb, оптична, 800-6400 dpi, 60 ips, 5 програмованих кнопок, райдужне підсвічування, 1.
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 USB + Килимок (52927)[11387]
Rozetka.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 (52927) (6869958)
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Defender Sleipnir GM-927 (52927)
Rozetka.ua (Київ)
336 грн.
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927, чорний, USB, оптична, 800-6400 dpi, 60 IPS, 5 програмованих кнопок, райдужне підсвічування, 1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 (52927) (6869958)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 ігрова, (+килимок) 12800dpi., 6кн.,чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Defender Sleipnir GM-927 USB + Килимок (ek11328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 ігрова, (+килимок) 12800dpi., 6кн., чорна
Rozetka.ua (Київ)
484 грн.
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 USB Black+ Килимок (52927)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Defender Sleipnir GM-927 дротова ігрова 12800dpi 6кн чорна
Rozetka.ua (Київ)
601 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Sleipnir GM-927, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Defender Sleipnir GM-927. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Defender Sleipnir GM-927 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія