шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 [AA18-7864]

Конфігурації і ціни 203Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7864) за ціною від 266099 грн.
Відео 52Фото 9

Серия Dell Alienware 18 Area-51 AA18250

Модифікації Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 33
Характеристики [AA18-7864]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
410x320x31 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  215000 грн.    до  320000 грн.
Acer Predator Helios...
PH18-73-97U
від 259 906 грн.
NH.U0FAA.016
від 263 585 грн.
NH.U0FAA.015
від 259 155 грн.
PH18-73-9021
від 254 806 грн.
Dell Alienware 18 Ar...
LAA18250-944 45BLU-PUS
від 252 510 грн.
LAA18250-938 3BLU-PUS
від 229 000 грн.
LAA18250-944 44BLU-PUS
від 248 080 грн.
LAA18250-944 46BLU-PUS
від 281 305 грн.
NH.U0FAA.018
від 285 735 грн.
AA18-7895
від 246 200 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1911
від 235 800 грн.
NH.U0FAA.017
від 292 380 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1882
від 219 799 грн.
NH.U0FAA.014
від 230 360 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1898
від 231 500 грн.
AA18-7987
від 297 150 грн.
LAA18250-944 43BLU-PUS
від 219 285 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-5727
від 217 350 грн.
DAR1851-3400 BLK-PUS
від 261 370 грн.
PH18-73-95RH
від 259 202 грн.
PH18-73-9124
від 243 678 грн.
DAR1851-3401 BLK-PUS
від 276 875 грн.
AA18-7888X
від 239 990 грн.
DAR1851-3407 BLK-PUS
від 243 650 грн.
PH18-73-99MC
від 193 588 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8498B LK-PUS
від 237 005 грн.
AA18-7901X
від 287 600 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7400B LK-PUS
від 232 575 грн.
PH18-73-97PH
від 222 585 грн.
DAR1851-3408 BLK-PUS

The Alienware 18 Area-51 RTX 5090 Gaming Laptop Drops ... - IGN
Alienware 18 Area-51 Review - Trusted Reviews
Dell Alienware 18 Area-51 (2025) Laptop Review - RTINGS.com
266 099 грн.
Ноутбук Dell Alienware m18 R2 (AA18-7864) 18" IPS QHD+ 165Hz / Intel Core i9-14900HX / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / NVIDIA GeForce
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell AA18-7864, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7864). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7864) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія