шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB14261]

Конфігурації і ціни 272Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14261) за ціною від 100620 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 40
Характеристики [PB14261]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14262
від 109 616 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0084APB
від 96 356 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP85DT
від 100 776 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK666
Dell Latitude 14 5450
0D34RM
від 88 400 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D35RM
від 114 036 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK466
від 79 560 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP84DT

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 100 620  до 103 999 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14261)
Stls.store (Київ)
103 999 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 7/64GB/1TB (SSD)/Intel Graphics) (PB14261) (Standard) PB14261
Jabko.ua (Львів)
102 399 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14261)
Цифра (Київ)
101 799 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB14261) (PB14261)
Техно Їжак (Київ)
101 399 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14261) PB14261
Sota.store (Київ)
100 620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB14261, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14261). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14261) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія