шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити душова кабіна Devit Art 3.0 SE0140 за ціною від 29106 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Devit Art 3.0 SE0140

Країна походження бренду: Італія; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Товщина скла (мм): 8; Скло: прозоре; Матеріал стінок: скло; Стінки: двостінна; Ширина входу (мм): 624; Спосіб відкриття: дверцята; Встановлення: кутова; Форма профілю: багатокутна; Габарити (мм): 885x885x2000; Тип: душова кабіна
Тип
душова кабіна
Габарити
885x885x2000 мм
Форма профілю
багатокутна
Встановлення
кутова
Спосіб відкриття
дверцята
Стінки
двостінна
Матеріал стінок
скло
Товщина скла
8 мм
Піддон
немає
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  36000 грн.

від 29 106  до 32 745 грн.
Душова кабіна Devit Art 3.0 90x90 (Профіль - чорний матовий, скло - прозоре) SE0140B SE0140B
Santechshara.ua (Київ)
32 745 грн.
← купити
Кабіна для душу DEVIT п'ятикутна без піддону Art 3.0 90x90x200см прозорий вітраж 8 мм профіль чорний SE0140B
Drop.ua (Київ)
← купити
Душова кабіна Devit Art 3.0 90x90 (Профіль - чорний матовий, скло - прозоре) SE0140B SE0140B
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Душова кабіна Devit Art 3.0 SE0140B п'ятикутна, розпашна, 90х90 см, скло прозрачне, профіль чорний матовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кабіна для душу DEVIT п'ятикутна без піддону Art 3.0 90x90x200см прозорий вітраж 8 мм профіль хром SE0140
Drop.ua (Київ)
29 106 грн.
← купити
Душова кабіна Devit Art 3.0 SE0140 п'ятикутна, розпашна, 90х90 см, скло прозрачне, профіль хром
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кабіна для душу DEVIT п'ятикутна без піддону Art 3.0 90x90x200см прозорий вітраж 8 мм профіль чорний SE0140B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кабіна для душу DEVIT п'ятикутна без піддону Art 3.0 90x90x200см прозорий вітраж 8 мм профіль хром SE0140
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Art 3.0 SE0140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова кабіна Devit Art 3.0 SE0140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова кабіна Devit Art 3.0 SE0140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія