шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Devit Flow D117124011111C за ціною від 15609 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Devit Flow D117124011111C

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Італія; Матеріал корпуса: латунь; Кронштейн: настінний кронштейн; кріплення ручного душу; душовий шланг; змішувач; верхній душ (тропічний); Комплектація: ручний душ (душова лійка); Дивертор: кнопковий; Тип змішувача: термостатичний; Змішувач; Довжина шланга (см): 150
Колір
Тип
душова система
Налаштувань струменю
1 шт.
Налаштувань струменя
1 шт.
Тип змішувача
термостатичний
Комплектація
ручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  19000 грн.

від 15 609  до 17 949 грн.
Душова система прихованого монтажу Devit Flow хром D117124011111C
Santechshara.ua (Київ)
15 609 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу DEVIT Flow із верхнім душем латунь золото D117124011111BG
Drop.ua (Київ)
17 949 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу Devit Flow хром D117124011111C
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Devit Flow хром D117124011111C
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Devit Flow D117124011111BG з термостатичним змішувачем
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу DEVIT Flow із верхнім душем латунь графіт D117124011111GM
Drop.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу DEVIT Flow із верхнім душем латунь хром D117124011111C
Drop.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу DEVIT Flow із верхнім душем латунь сатин D117124011111BN
Drop.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу DEVIT Flow із верхнім душем латунь чорна D117124011111MB
Drop.ua (Київ)
16 699 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу Devit Flow D117124011111BN з термостатичним змішувачем
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Flow D117124011111C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Devit Flow D117124011111C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Devit Flow D117124011111C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія