шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тумба під умивальник Devit Quadra 85 083085W за ціною від 14193 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис Devit Quadra 85 083085W

Матеріал фасаду: МДФ; Матеріал корпуса: ДСП; доводчики; умивальник; Відкривання: висувні шухляди; Розташування умивальника: по центру; Монтаж: підвісний; Тип: тумба
Колір
Тип
тумба
Монтаж
підвісний
Розташування умивальника
по центру
Відкривання
висувні шухляди
Оснащення
умивальник
доводчики
Матеріал корпуса
ДСП
Матеріал фасаду
МДФ
Країна походження бренду
Італія
Гарантія виробника
2 роки
Габарити (ШхВхГ)
86.4x60x45 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  19500 грн.

від 14 193  до 25 614 грн.
Тумба підвісна Devit Quadra 85 см сірий матовий 083085G з раковиною
Santechshara.ua (Київ)
25 614 грн.
← купити
Тумба з умивальником Devit Quadra 450х864х600, сірий матовий (083085G) 083085G
Teploradost.com.ua (Київ)
15 450 грн.
← купити
Тумба із умивальником DEVIT Quadra 86.4x60x45см підвісна біла 083085W
Drop.ua (Київ)
15 098 грн.
← купити
Тумба з раковиною Devit Quadra, 85 см, сіра матова (083085G) 083085G
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Devit Devit Quadra 083085WB, 85 см
Венкон (Київ)
15 371 грн.
← купити
Тумба підвісна DEVIT Quadra 85 з умивальником 083085G сіра матова
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тумба підвісна Devit Quadra 85 см білий глянцевий 083085W з раковиною
Santechshara.ua (Київ)
← купити
Тумба з умивальником Devit Quadra 450х864х600, білий глянцевий (083085W) 083085W
Teploradost.com.ua (Київ)
14 193 грн.
← купити
Тумба із умивальником DEVIT Quadra 86.4x60x45см підвісна біла 083085WB
Drop.ua (Київ)
17 009 грн.
← купити
Тумба з раковиною Devit Quadra, 85 см, біла матова (083085WB) 083085WB
Bom.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Quadra 85 083085W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тумба під умивальник Devit Quadra 85 083085W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тумба під умивальник Devit Quadra 85 083085W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія