шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити шліфувальна машина DeWALT DCG416VSN за ціною від 8810 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис DeWALT DCG416VSN

Вага (кг): 1.95; Напруга батареї (В): 18; Комплектний акумулятор: немає; Макс. діаметр диска (мм): 125; Кількість обертів (об/хв): 9000; Джерело живлення: акумулятор; Тип: кутова (болгарка)
Типкутова (болгарка)
Джерело живленняакумулятор
Характеристики
Кількість обертів9000 об/хв
Макс. діаметр диска125 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Захист від випадкового ввімкнення
Електронний захист двигуна
Гальмо двигуна
Захист від зворотного ударумеханічна
Додаткові можливості
Функції та можливостірегулятор обертів
безщітковий двигун
Комплектаціядодаткова рукоятка
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформа18V XR
Напруга батареї18 В
Сумісні акумуляториDCB183G, DCB183, DCB184G, DCB184
Інше
Вага1.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  11500 грн.

від 8 810  до 14 779 грн.
Акумуляторна кутова шліфмашина DeWALT DCG416VSN, без акб
Dewalt-tools.com.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Акумуляторна кутова шліфмашина DeWALT DCG416VSN, каркас
Tools.net.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG416VSN
Tehnoshok.com.ua (Київ)
14 779 грн.
← купити
Шліфувальна машина DeWALT 18В XR Li-lon, 125мм, 3000-9000 об/хв (без АКБ та ЗП) (DCG416VSN) DCG416VSN
Itbox.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова акумуляторна DeWalt 18B XR Li-lon (без АКБ та ЗП), (DCG416VSN) DCG416VSN
Moyo.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG416VSN
Esco.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова DeWalt DCG416VSN (без АКБ та ЗУ)
Stls.store (Київ)
10 787 грн.
← купити
DeWALT DCG416VSN
Mallprix.com (Київ)
8 810 грн.
← купити
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG416VSN
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Шліфувальна машина DeWALT 18В XR Li-lon, 125мм, 3000-9000 об/хв (без АКБ та ЗП) (DCG416VSN) DCG416VSN
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова DEWALT DCG416VSN без АКБ та ЗУ
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шліфувальна машина DeWALT 18В XR Li-lon, 125мм, 3000-9000 об/хв (без АКБ та ЗП) (DCG416VSN) DCG416VSN
Comtrading.ua (Київ)
← купити
DeWALT DCG416VSN
Tehnomart.com (Київ)
10 219 грн.
← купити
Болгарка (кутова шліфмашина) акумуляторна DeWALT DCG416VSN (без АКБ та ЗП)
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Болгарка DeWalt DCG416VSN
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Шлифмашина угловая - болгарка аккумуляторная бесщеточная DeWALT DCG416VSN
Din-elektro-detal.com.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова акумуляторна DeWalt XR Li-lon 18B 125мм 3000-9000об/хв 1.85кг без АКБ та ЗП (DCG416VSN) UA DCG416VSN
Sota.store (Київ)
14 699 грн.
← купити
Шліфмашина кутова акумуляторна DeWalt xr Li-lon 18b 125мм 3000-9000об/хв 1.85кг без акб та зп dcg416vsn
Tviy-Dim.com (Київ)
10 409 грн.
← купити
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна DeWALT DCG416VSN 18 B XR Li-lon
Stanley'S.ua (Київ)
← купити
DeWALT 18 B XR Li-lon (DCG416VSN) 18BXRLi-lon(DCG416VSN)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG416VSN
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
DEWALT Шліфмашина DEWALT DCG416VSN
MTA.ua (Київ)
← купити
DeWALT 18В XR Li-lon, 125мм, 3000-9000 об/хв (без АКБ та ЗП) (DCG416VSN) Шліфувальна та полірувальна машина 18В XR Li-lon, 1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
DEWALT Шліфмашина DEWALT DCG416VSN-XJ (без АКБ та ЗП)
MTA.ua (Київ)
14 300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DeWALT DCG416VSN, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: шліфувальна машина DeWALT DCG416VSN. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на шліфувальна машина DeWALT DCG416VSN у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія