шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити пила DeWALT DCS438N за ціною від 11239 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис DeWALT DCS438N

Рівень шуму (дБ): 98; Напруга батареї (В): 18; Комплектний акумулятор: немає; підсвічування; Гальмо двигуна; Захист двигуна; Глибина різу (мм): 22; Діаметр посадочного отвору (мм): 10; Розмір шини / диску (мм): 76; Макс. оберти диска (об/хв): 20000; Розташування двигуна: поперечно; Безщітковий двигун
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска20000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску76 мм
Діаметр посадкового отвору10 мм
Глибина різу22 мм
Пиляльний диск ліворуч
Захисні функції
Електронний захист двигуна
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціябез зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаDeWALT 18V XR
Напруга батареї18 В
Сумісні акумуляториDCB180, DCB181, DCB182, DCB183, DCB184, DCB185, DCB187, DCB189, DCB546, DCB547, DCB548, DCB549
Інше
Рівень шуму98 дБ
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 239  до 14 199 грн.
Акумуляторна дискова пила DeWALT DCS438N, без акб
Dewalt-tools.com.ua (Київ)
12 198 грн.
← купити
Акумуляторна дискова універсальна пила DeWALT DCS438N, каркас
Tools.net.ua (Київ)
12 199 грн.
← купити
Пила дискова акумуляторна DeWalt 18В XR (без АКБ та ЗП), (DCS438N) DCS438N
Moyo.ua (Київ)
← купити
Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N
Esco.ua (Київ)
← купити
Монтажна пилка DeWalt DCS438N (без АКБ та ЗУ)
Stls.store (Київ)
11 963 грн.
← купити
Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N
Sertan.com.ua (Київ)
11 699 грн.
← купити
DeWALT DCS438N
Mallprix.com (Київ)
11 239 грн.
← купити
Дискова пила DeWALT 18В XR Li-lon, диск 76х10 мм, 0.94 кг (без АКБ та ЗП) (DCS438N) DCS438N
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пила дискова DEWALT DCS438N
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Дискова пила DeWALT 18В XR Li-lon, диск 76х10 мм, 0.94 кг (без АКБ та ЗП) (DCS438N) DCS438N
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пила дискова універсальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
DeWALT DCS438N
Tehnomart.com (Київ)
11 334 грн.
← купити
Пила дискова акумуляторна безщіткова DeWALT DCS438N
Stanley'S.ua (Київ)
← купити
Пила дискова акумуляторна DeWalt без АКБ та ЗП DCS438N
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
DeWALT 18В XR Li-lon (DCS438N) 18ВXRLi-lon(DCS438N)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пила DeWALT DCS438N дискова, Li-Ion, 18В, 20000 об/хв, без акум.
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Пила дисковая DeWALT, 18В XR Li-lon (без Акум та ЗУП)(DCS438N) (без АКБ та ЗП) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Міні-пила дискова акумуляторна DeWALT DCS438N (без АКБ та ЗП)
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Дискова пила DeWalt DCS438N
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Пила дисковая универсальная аккумуляторная бесщеточная DeWALT DCS438N
Din-elektro-detal.com.ua (Київ)
← купити
Дискова пила DeWALT 18В XR Li-lon, диск 76х10 мм, 0.94 кг (без АКБ та ЗП) (DCS438N) DCS438N
E-server.com.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити
Пила дискова акумуляторна DeWalt 18В XR 76х10мм 20000об/хв 0.94кг без АКБ та ЗП (DCS438N) UA DCS438N
Sota.store (Київ)
14 199 грн.
← купити
Пила дискова акмуляторна DeWalt 18в xr безщіткова 76х10мм 20000об/хв 0.94кг без акб та зп dcs438n
Tviy-Dim.com (Київ)
11 544 грн.
← купити
Пила дискова акумуляторна DeWalt без АКБ та ЗП DCS438N
MAUDAU (Київ)
← купити
DEWALT Дискова пила DEWALT DCS438N Black універсальна акумуляторна безщіткова
MTA.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
DeWALT Дискова пилка 18В XR Li-lon, диск 76х10 мм, 0.94 кг (без АКБ та ЗП) (DCS438N) Пила та плиткоріз Дискова пилка 18В XR
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
DEWALT Дискова пила DEWALT DCS438N-XJ (без АКБ та ЗП)
MTA.ua (Київ)
13 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DeWALT DCS438N, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пила DeWALT DCS438N. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пила DeWALT DCS438N у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія