шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити конструктор Doloni Constructor 013999/02 за ціною від 899 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Doloni Constructor 013999/02

Бокс для зберігання;єднання: блочне; З' Кількість деталей (шт.): 343; Тип гри: набір деталей; Матеріал: пластик; Уподобання: унісекс; Вік: 3+
Вік
3+
Уподобання
унісекс
Матеріал
пластик
Тип гри
набір деталей
Кількість деталей
343 шт.
З'єднання
блочне
Бокс для зберігання
Розмір упаковки
300x140x270 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1500 грн.

від 899  до 1 485 грн.
Doloni Конструктор Doloni Набір для дівчат 013999/02
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Конструктор Набір для дівчаток, 343 деталі, у контейнері для зберігання, Фламінго, 013999/02
MAUDAU (Київ)
1 064 грн.
← купити
Конструктор блочний Doloni 343 деталі, від 3 років (013999/02)
Eva.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" 013999/02, 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор Doloni Набір для дівчаток 013999/02, 343 деталі
MAUDAU (Київ)
1 077 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" 013999/02, 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" 013999/02, 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" 013999/02 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
1 184 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" Doloni 013999/02, 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
968 грн.
← купити
Дитячий блочний конструктор "Набір для дівчаток" 013999/02, 343 деталі
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doloni Constructor 013999/02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: конструктор Doloni Constructor 013999/02. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на конструктор Doloni Constructor 013999/02 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія