шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 за ціною від 2711 грн.

Характеристики та опис Donic Waldner 5000

Товщина губки (мм): 2.3; Кількість шарів основи: 5; Матеріал основи: дерево + карбонова вставка; Контроль: 50; Обертання: 110; Швидкість: 110; анатомічна; Форма ручки: розкльошена (конічна); Стиль гри: атакуючий; Клас: топовий (4*); Тип: ракетка
Тип
ракетка
Клас
топовий (4*)
Стиль гри
атакуючий
Форма ручки
розкльошена (конічна)
анатомічна
Швидкість
110
Обертання
110
Контроль
50
Матеріал основи
дерево + карбонова вставка
Кількість шарів основи
5
Товщина губки
2.3 мм
Регульована точка балансу
Сертифікат ITTF
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4400 грн.

від 2 711  до 4 441 грн.
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 (751805)
Stls.store (Київ)
3 509 грн.
← купити
Ракетка Donic Waldner 5000
Groosha.ua (Київ)
2 938 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 (751805)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 5000 751805
Rozetka.ua (Київ)
3 439 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 Black/Red 751805 MISC
Rozetka.ua (Київ)
4 428 грн.
← купити
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 5000 Original
Rozetka.ua (Київ)
3 655 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Waldner 5000 Donic-Schildkrot 751805
Rozetka.ua (Київ)
3 827 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Waldner 5000 Donic-Schildkrot 751805
Rozetka.ua (Київ)
3 955 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу DONIC WALDNER 5000
Rozetka.ua (Київ)
4 441 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 Black/Red (1113-R5249)
Rozetka.ua (Київ)
2 792 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Waldner 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія