шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер DOZER S-2900 за ціною від 87088 грн.
Відео 2Фото 42

Характеристики та опис DOZER S-2900

Вага (кг): 95; Габарити: 196х62х125; Колісна база: 1300; NFC-мітка (блокування); Підключення до смартфону; Знімний акумулятор; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 2.9; Потужність двигуна: 3.94; підніжка; багажник; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу100 км
Максимальна швидкість75 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна3.94 к.с.
Потужність двигуна2.9 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторалітій-іонний (Li-Ion)
Ємність батареї42 Агод
Час повної зарядки8 год
Знімний акумулятор
USB-вихід для зарядки
Інше
Підключення до смартфону
NFC-мітка (блокування)
Колісна база1300 мм
Габарити196х62х125 см
Вага95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  100000 грн.

від 87 088  до 88 190 грн.
Електроскутер двомісний 2900 Вт сірий Dozer S-2900 75 км/год запас ходу до 100 км
Rozetka.ua (Київ)
87 088 грн.
← купити
Електроскутер двомісний 2900 Вт чорний Dozer S-2900 75 км/год запас ходу до 100 км
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер двомісний 2900 Вт синій Dozer S-2900 75 км/год запас ходу до 100 км
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроcкутер DOZER S-2900, 2900W 72V 42Ah літієвий акумулятор, сірий
Rozetka.ua (Київ)
87 950 грн.
← купити
Електроcкутер DOZER S-2900, 2900W 72V 42Ah літієвий акумулятор, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроcкутер DOZER S-2900, 2900W 72V 42Ah літієвий акумулятор, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер DOZER S-2900 (синій)
Rozetka.ua (Київ)
88 190 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DOZER S-2900, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер DOZER S-2900. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер DOZER S-2900 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія