шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити праска DSP KD 1004 за ціною від 867 грн.
Фото 13

Характеристики та опис DSP KD 1004

Довжина кабелю (м): 1.6; самоочищення від накипу; протикраплинна система; вертикальне відпарювання; подача пари;єм резервуара для води: 260; Об' Потужність подачі пари (г/хв): 35; Покриття робочої поверхні: керамічне; Потужність (Вт): 2000; Тип: побутова
Колір
Тип
побутова
Споживана потужність
2000 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Потужність подачі пари
35 г/хв
Об'єм резервуара для води
260 мл
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
протикраплинна система
самоочищення від накипу
Довжина кабелю
1.6 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 867  до 1 250 грн.
Праска DSP KD-1004, з керамічною підошвою самоочищення
MAUDAU (Київ)
994 грн.
← купити
Електрична праска DSP KD-1004 з керамічною підошвою та парою 2000Вт
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Праска DSP KD-1004 парова для одягу з керамічною підошвою 2000Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Праска з керамічною підошвою DSP KD-1004 Чорно-зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Парова праска самоочищення з керамічною підошвою DSP KD-1004
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Праска парова DSP KD1004 з керамічною підошвою 2000W (2008430)
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DSP KD 1004, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска DSP KD 1004. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска DSP KD 1004 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія