шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити відпарювач одягу DSP KD-1075 за ціною від 1359 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис DSP KD-1075

Захист від перегріву; Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь; Споживана потужність (Вт): 1500; щітка; Тип: ручний
Тип
ручний
Комплектація
щітка
Споживана потужність
1500 Вт
Об'єм бака для води
0.26 л
Знімний бак для води
Покриття робочої поверхні
нержавіюча сталь
Захист від перегріву
Довжина мережевого шнура
1.3 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 359  до 2 700 грн.
Відпарювач для одягу DSP KD-1075 ручний 1500 Вт 260 мл 9 режимів
MAUDAU (Київ)
1 522 грн.
← купити
Відпарювач ручний вертикальний DSP KD-1075 1500W
Rozetka.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Ручний електричний отпариватель для одягу DSP KD-1075 рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 531 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач DSP KD-1075
Rozetka.ua (Київ)
2 430 грн.
← купити
Ручний відпарювач для вертикального прасування одягу DSP 1500Вт K1075-D
Rozetka.ua (Київ)
1 496 грн.
← купити
Відпарювач ручний вертикальний DSP KD-1075 1500Вт рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 479 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач DSP KD 1075 для одягу та штор
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Відпарювач Dsp ручної вертикальний два рівня пара 1500 Вт 260мл (KD-1075)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Ручний відпарювач DSP KD-1075 для одягу вертикальний паровий для прасування та дезінфекції парою 1500Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач для одягу і штор DSP KD-1075 1500Вт Рожевий з чорним
Rozetka.ua (Київ)
1 435 грн.
← купити
Відпарювач вертикальний для одягу DSP KD-1075 1500 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Вертикальний ручний відпарювач DSP для одягу (260мл, 1500Вт) KD-1075
Rozetka.ua (Київ)
1 498 грн.
← купити
Ручний відпарювач з розпилювачем для одягу DSP KD-1075, 1500 Вт (zas164901024)
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Ручний відпарювач DSP KD1075 1500Вт 350 мл, компактний steamer для одягу з вертикальним відпарюванням, швидкий нагрів 25 сек
Rozetka.ua (Київ)
1 596 грн.
← купити
Ручний вертикальний відпарювач DSP KD 1075 для одягу та штор
Rozetka.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Отпариватель вертикальний пароочиститель DSP KD-1075 1500 Вт рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 516 грн.
← купити
Ручний відпарювач для одягу DSP KD-1075 вертикальна парова праска для прасування та дезінфекції пором
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Відпарювач для одягу DSP KD-1075 (4-1077333043)
Rozetka.ua (Київ)
1 703 грн.
← купити
Відпарювач для одягу ручний Dsp KD-1075 1500 Вт 260мл 9 режимів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник для одягу ручної DSP KD1075 1500W (2007869)
Rozetka.ua (Київ)
2 093 грн.
← купити
Відпарювач вертикальний пароочисник для одягу штор та постільної білизни DSP KD-1075 1500 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DSP KD-1075, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відпарювач одягу DSP KD-1075. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відпарювач одягу DSP KD-1075 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія