шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Dynamode BYL-2017L за ціною від 675 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dynamode BYL-2017L

Розміри (мм): 152х32х14; microSD;яті: SD; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); HDMI: 1 шт. v1.4; Power Delivery: 100 Вт; Інтерфейс USB-C: USB-C 2.0; USB-C (шт.): 2; Інтерфейс USB-A: 2.0 та 5Gbps; USB-А (шт.): 2; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: хаб з картридером
Колір
Тип
хаб з картридером
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
2 шт.
2.0 та 5Gbps / 1х USB 2.0, 1х 5Gbps /
USB-C
2 шт. / 1х тільки на зарядку /
USB-C 2.0
Power Delivery
100 Вт
HDMI
1 шт. v1.4
LAN (RJ-45)
/ 100 Мбіт/с /
Моніторів для підключення
1
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Довжина кабелю
13 см
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал
Розміри
152х32х14 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 675  до 1 135 грн.
Dynamode USB-хаб Dynamode 8-в-1 USB-C to HDTV 4K/30Hz, RJ45, 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, 1хUSB Type-C PD 100W Gray
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Dynamode BYL-2017L
Mallprix.com (Київ)
725 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L) BYL-2017L
Brain.com.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L) BYL-2017L
Itbox.ua (Київ)
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L) BYL-2017L
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мультипортовий адаптер Dynamode 8-в-1 100W Silver (BYL-2017L) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
785 грн.
← купити
Адаптер Dynamode 8-в-1 USB-C для HDTV 4K/30Hz, RJ45, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xUSB Type-C PD 100W (мама) BYL-2017L
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Dynamode 8-в-1 100W Silver (BYL-2017L) USB Хаб 8-в-1 100W Silver (BYL-2017L)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L)
Rozetka.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L)
Rozetka.ua (Київ)
962 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L) (345540)
Rozetka.ua (Київ)
1 044 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L) Dynamode BYL-2017L
Rozetka.ua (Київ)
891 грн.
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор Dynamode USB-C 8-in-1 HDMI 4K30Hz + 1xRJ45 + 1xUSB 3.0 + 1xUSB 2.0 + 1xUSB-C PD (BYL-2017L)
Rozetka.ua (Київ)
1 135 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dynamode BYL-2017L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Dynamode BYL-2017L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Dynamode BYL-2017L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія