шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити очищувач повітря Dyson Pure Cool за ціною від 22399 грн.
Відео 28Фото 12

Характеристики та опис Dyson Pure Cool

Джерело живлення: електромережа; Потужність (Вт): 56; Макс. рівень шуму (дБ): 63; Продуктивність (м³/год): 119; Керування: електронне; дисплей; Стерилізація: таймер; вугільний фільтр; HEPA-фільтр: HEPA 12; Площа очищення (м²): 40; Призначення: очищувач
Колір
Призначення
очищувач
Площа приміщення (очищення)
40 м²
Фільтри очищення
HEPA 12
вугільний фільтр
Функції
таймер відключення
дисплей
індикатор якості повітря
пульт ДК
Керування
електронне
Продуктивність
119 м³/год
Мін. рівень шуму
43 дБ
Макс. рівень шуму
63 дБ
Потужність споживання
56 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
1020x200x200 мм
Вага
4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 22 399  до 26 769 грн.
Dyson Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 Silver White Air Purifier
MTA.ua (Київ)
23 699 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/Silver (309298-01)
Touch (Дніпро)
23 249 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/silver (309298-01) 309298-01
Openshop.ua (Київ)
23 883 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP-03 White/Silver (309298-01)
Цифра (Київ)
23 719 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP-03 White/Silver (309298-01)
Stls.store (Київ)
23 785 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson TP00
Saren.com.ua (Львів)
25 762 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson TP00
Semtech.com.ua (Луцьк)
25 758 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/silver (309298-01) 309298-01
ifrukt.com (Дніпро)
22 399 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/silver (309298-01)
Smartmag.biz.ua (Львів)
23 206 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 (White/silver)
Zhuk.ua (Київ)
23 105 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03
Sota.store (Київ)
22 680 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 (White/Silver) (TP03)
Техно Їжак (Київ)
24 499 грн.
← купити
Dyson TP-03 Pure Cool Link Air Purifier
Mobileplanet.ua (Одеса)
22 769 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 (White/Silver)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 864 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/silver (309298-01) 309298-01
GRO (Київ)
24 649 грн.
← купити
Dyson Pure Cool Link TP03 White/Silver Очисник повітря Pure Cool Link TP03 White/Silver
Kvshop.com.ua (Київ)
23 777 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 (White/Silver)
Rozetka.ua (Київ)
26 769 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson TP00
Tomdom.in.ua (Львів)
25 761 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson TP00
Timesport.com.ua (Львів)
25 752 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson TP00
Redprice.sale (Львів)
25 755 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/silver (309298-01)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 166 грн.
← купити
Очищувач повітря Dyson Pure Cool Link TP03 White/Silver (309298-01) [102718]
Rozetka.ua (Київ)
24 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dyson Pure Cool, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: очищувач повітря Dyson Pure Cool. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на очищувач повітря Dyson Pure Cool у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія