шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dyson (тип пилососу)
роботи пилососи
роботи (зі станцією)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Dyson V8 Advanced за ціною від 13720 грн.
Відео 8Фото 5

Характеристики та опис Dyson V8 Advanced

Вага (кг): 2.54; Габарити (см): 125.6x25x22.1; Рівень шуму (дБ): 82; Час роботи (хв): 40; Ємність акумулятора (Агод): 2.8; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; Зарядна станція: настінна; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: електрична турбощітка; Фільтр тонкого очищення: HEPA 13
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність425 Вт
Потужність всмоктування115 Вт
Об'єм пилозбірника0.54 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.8 Агод
Час роботи40 хв
Час зарядки5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму82 дБ
Габарити (ВхШхГ)125.6x25x22.1 см
Вага2.54 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  19000 грн.

від 13 720  до 21 490 грн.
Акумуляторний пилосос Dyson SV25 V8 Advanced 492636-01
Tovary.com.ua (Київ)
19 341 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Dyson SV25 V8 Advanced 492636-01
Moyo.ua (Київ)
21 490 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V8 Advanced (492636-01)
Redprice.sale (Львів)
15 386 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V8 Advanced (492636-01)
Semtech.com.ua (Луцьк)
15 389 грн.
← купити
Dyson V8 Advanced
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 151 грн.
← купити
Вертикальний пилосос Dyson V8 Advanced 492636-01
4k-online.com.ua (Луцьк)
19 999 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос SV25 V8 ADV EU/CH/IL/TR
Citrus.ua (Київ)
20 989 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Dyson SV25 V8 Advanced 492636-01
Nota-bene.com.ua (Київ)
19 736 грн.
← купити
Бездротовий пилосос Dyson V8 Advanced (492636-01)
Buy.ua (Київ)
13 720 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Dyson SV25 V8 Advanced 492636-01Sale
Moyo.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dyson V8 Advanced, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dyson V8 Advanced. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dyson V8 Advanced у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія