шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Earldom (ємність)
~ 20 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Earldom ET-PD22 за ціною від 949 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Earldom ET-PD22

Розміри (мм): 146x66x28; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x66x28 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 949  до 2 249 грн.
Earldom Зовнішній портативний акумулятор Earldom ET-PD22 20000mAh Black (PB-000122)
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Earldom ET-PD22 20000mAh Black (PB-000122)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
УМБ Earldom ET-PD22 20000mAh 22.5W 2xUSB-A QC3.0 USB-C PD Metal Alloy Black (PB-000122)
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Павербанк 20000 Маг Earldom Et-pd22 З Ліхтариком Дисплеєм Відсотків Заряду Швидкою Зарядкою Pd 22.5w Чорний Зовнішній Акумул
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Павербанк 20000 мАг Earldom ET-PD22 з ліхтариком дисплеєм відсотків заряду швидкою зарядкою PD 22.5W чорний зовнішній акумул
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Павербанк 20000 Маг Earldom Et-pd22 З Ліхтариком Дисплеєм Відсотків Заряду Швидкою Зарядкою Pd 22.5w Чорний Зовнішній Акумул
Rozetka.ua (Київ)
2 179 грн.
← купити
Павербанк Earldom ET-PD22 20000 mAh Metall Alloy PD20W+QC3.0 22.5W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Павербанк 20000 мАг Earldom ET-PD22 з ліхтариком дисплеєм відсотків заряду швидкою зарядкою PD 22.5W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Earldom ET-PD22, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Earldom ET-PD22. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Earldom ET-PD22 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія