шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити плита ECG IV 18 за ціною від 2698 грн.

Характеристики та опис ECG IV 18

Габарити (см): 6.4x29.5x36.5; Автовимкнення: варильної поверхні; Потужність конфорок: 1.8 кВт; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: поворотні перемикачі; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Потужність конфорок1.8 кВт
Додатково
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення1.8 кВт
Габарити (ВхШхГ)6.4x29.5x36.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 698  до 4 286 грн.
Плитка ECG IV 18
FOXTROT.UA (Київ)
3 183 грн.
← купити
ECG IV 18
Palladium.ua (Київ)
3 102 грн.
← купити
Настільна плита ECG IV18
ТЕХНОточка (Київ)
2 798 грн.
← купити
Електроплита ECG IV 18
Euro-technika.com.ua (Львів)
2 724 грн.
← купити
Плита настільна ECG IV 18 - 1 конфорка
Denika.ua (Харків)
2 698 грн.
← купити
Настільна плита ECG IV 18
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 623 грн.
← купити
ECG IV 18
Mobitek.com.ua (Київ)
3 122 грн.
← купити
Плита настільна (індукція) ECG IV 18
Rozetka.ua (Київ)
3 373 грн.
← купити
Плита настільна ECG IV 18
Rozetka.ua (Київ)
3 819 грн.
← купити
Плита настільна ECG IV 18 158190
Rozetka.ua (Київ)
3 895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG IV 18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита ECG IV 18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита ECG IV 18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія