шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити тостер ECG ST 2768 за ціною від 1925 грн.
Фото 14

Характеристики та опис ECG ST 2768

Вага (кг): 1; Розміри (мм): 183х163х243; Матеріал корпуса: сталь; Піддон для крихт; високий підйом; розморожування; підігрів; Функції та можливості: автоцентрування; Управління: механічне; Ступенів обсмажування: 7; Кількість виробів: 2; Кількість відділень тостера: 2; Потужність (Вт): 925; Тип: тостер
Колір
Тип
тостер
Потужність
925 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
7
Управління
механічне
Функції та можливості
автоцентрування
підігрів
розморожування
високий підйом
Комплектація
решітка для підігріву булочок
Піддон для крихт
Відсік для шнура живлення
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпуса
сталь
Розміри (ВхШхГ)
183х163х243 мм
Вага
1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 925  до 3 250 грн.
ECG ST 2768 Timber Black
Palladium.ua (Київ)
2 259 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
FOXTROT.UA (Київ)
2 174 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber Black
Цифра (Київ)
2 213 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber Black
Stls.store (Київ)
2 235 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
АЛЛО (Київ)
2 279 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
ТЕХНОточка (Київ)
2 017 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Denika.ua (Харків)
1 925 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Orbita.te.ua (Тернопіль)
2 073 грн.
← купити
2768 Timber Black Тостер ecg st
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
ECG ST 2768 Timber Black
Mobitek.com.ua (Київ)
2 305 грн.
← купити
ECG ST 2768 Timber White ST2768TimberWhite
COMFY.ua (Київ)
2 285 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
MAUDAU (Київ)
2 442 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Rozetka.ua (Київ)
2 431 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White НФ-00000870
FOXTROT.UA (Київ)
2 389 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol НФ-00000869
FOXTROT.UA (Київ)
2 429 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber Petrol
Цифра (Київ)
2 413 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber White
Цифра (Київ)
2 427 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber Petrol
Stls.store (Київ)
2 438 грн.
← купити
Тостер Ecg St 2768 Timber White
Stls.store (Київ)
2 451 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
АЛЛО (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
ТЕХНОточка (Київ)
2 029 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
ТЕХНОточка (Київ)
2 028 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Denika.ua (Харків)
1 945 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
Denika.ua (Харків)
1 956 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Itbox.ua (Київ)
← купити
2768 Timber Petrol Тостер ecg st
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
2768 Timber White Тостер ecg st
Tviy-Dim.com (Київ)
2 452 грн.
← купити
ECG ST 2768 Timber Petrol ST2768TimberPetrol
COMFY.ua (Київ)
← купити
ECG ST 2768 Timber Black ST2768TimberBlack
COMFY.ua (Київ)
2 175 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
2 446 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
Rozetka.ua (Київ)
2 445 грн.
← купити
Тостер EСG ST 2768 Timber Petrol 780-925 Вт синій
Rozetka.ua (Київ)
3 024 грн.
← купити
Тостер EСG ST 2768 Timber White 780-925 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тостер в металевому корпусі на 2 відділення з підігрівом та розморожуванням ECG ST 2768 Timber Black
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Тостер у металевому корпусі ECG ST 2768 Timber Black
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Тостер у металевому корпусі ECG ST 2768 Timber White
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Тостер у металевому корпусі ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
2 233 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Rozetka.ua (Київ)
2 256 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
Rozetka.ua (Київ)
2 269 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber White
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black ECG ST 2768 Timber Black 959710
Rozetka.ua (Київ)
2 870 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol ECG ST 2768 Timber Petrol 959715
Rozetka.ua (Київ)
3 008 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
2 573 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Petrol
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Тостер ECG ST 2768 Timber Black
Rozetka.ua (Київ)
3 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG ST 2768, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер ECG ST 2768. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер ECG ST 2768 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія