шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос ECG VT 5220 за ціною від 5355 грн.
Фото 25

Характеристики та опис ECG VT 5220

Вага (кг): 3.29; Рівень шуму (дБ): 75; Час роботи (хв): 30; Ємність акумулятора (Агод): 2.2; Напруга батареї (В): 22.2; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: електрична турбощітка; Фільтр тонкого очищення: EPA 12;єм пилозбірника (л): 0.5
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність150 Вт
Сила всмоктування10000 Па
Об'єм пилозбірника0.5 л
Фільтр тонкого очищенняEPA 12
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї22.2 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.2 Агод
Час роботи30 хв
Час зарядки4.5 год
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубиз шарніром
LED підсвічування
Вага3.29 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 355  до 9 397 грн.
Пилосос ECG VT 5220 2 in 1 Flex Clean (РН017256) РН017256
FOXTROT.UA (Київ)
6 949 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
АЛЛО (Київ)
← купити
Пилосос Ecg Vt 5220 2in1 Flex Clean
Цифра (Київ)
5 355 грн.
← купити
Пилосос Ecg Vt 5220 2in1 Flex Clean
Stls.store (Київ)
5 409 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
ТЕХНОточка (Київ)
6 072 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Denika.ua (Харків)
5 419 грн.
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean ( ручний )
Orbita.te.ua (Тернопіль)
5 962 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220 2in1 Flex Clea
Zhuk.ua (Київ)
5 530 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 179 грн.
← купити
5220 2in1 Flex Clean Пилосос ecg vt
Tviy-Dim.com (Київ)
7 191 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220
Saren.com.ua (Львів)
9 384 грн.
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean ручний
MAUDAU (Київ)
7 024 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220 2in1 Flex Clean NW37688
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 469 грн.
← купити
Пилесос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 665 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220
Redprice.sale (Львів)
9 391 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220
Timesport.com.ua (Львів)
9 388 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220
Tomdom.in.ua (Львів)
9 397 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2 в 1) ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
MAUDAU (Київ)
5 798 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean (стік ручний)
MAUDAU (Київ)
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean (стік ручний) TU-VT5220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Пилосос ручний ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
7 318 грн.
← купити
Пилосос ручний ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
8 665 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 237680
Rozetka.ua (Київ)
6 737 грн.
← купити
Пилосос ручний вертикальний бездротовий 2 в 1 ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 149 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 668 грн.
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean (стік ручний)
Rozetka.ua (Київ)
7 057 грн.
← купити
Пилесос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 730 грн.
← купити
Пилосос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 286 грн.
← купити
Пилесос ECG VT 5220 2in1 Flex Clean
Rozetka.ua (Київ)
6 603 грн.
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean (стік ручний)
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Порохотяг ECG VT 5220 2in1 Flex Clean (ручний)
Rozetka.ua (Київ)
6 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECG VT 5220, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос ECG VT 5220. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос ECG VT 5220 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія