шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір ножів Edenberg EB-11022 за ціною від 687 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-11022

Країна походження бренду: Польща; Матеріал рукояті: сталь; Підставка: Матеріал леза: сталь (неприлипаюче покриття); підставка; Ніж для хліба (см): 20; Ніж для очищення (см): 9; Обробний (см): 20; Кухарський (см): 20; Універсальний (см): 12; для хліба; розділювальний; для очищення; кухарський; універсальний
Предметів в наборі
5 шт.
Ножі
універсальний
кухарський
для очищення
розділювальний
для хліба
Універсальний
12 см
Кухарський
20 см
Розділювальний
20 см
Ніж для очищення
9 см
Ніж для хліба
20 см
Додатково
підставка
Матеріал леза
сталь (неприлипаюче покриття)
Матеріал рукояті
сталь
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1050 грн.

від 687  до 1 399 грн.
Набір ножів Edenberg EB-11022-Black 6 предметів чорний із зеленим 4491702
Rozetka.ua (Київ)
848 грн.
← купити
Набір ножів Edenberg EB-11022-Red 6 предметів червоний 4491701
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Edenberg EB-11022-Green 6 предметів зелений 4491604
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Edenberg 6 предметів з підставкою коричнево-зелений колір (EB-11022)
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Набір ножів Edenberg 6 предметів з підставкою Green-Black (EB-11022)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Edenberg 6 предметів із підставкою Red-Black (EB-11022)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Edenberg EB-11022, 6 предметів Black
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Набір ножів Edenberg EB-11022, 6 предметів Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Edenberg EB-11022, 6 предметів Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів на підставці Edenberg EB-11022 6 предметів Коричневий/Зелений (EB-11022)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-11022, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір ножів Edenberg EB-11022. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір ножів Edenberg EB-11022 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія