шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни94Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електрочайник Electrolux E5K1-6ST за ціною від 1799 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Electrolux E5K1-6ST

Матеріал: сталь; Подача води: Дисплей; Знімний фільтр від накипу; Термометр; Підтримка t° (чайник); Терморегулятор; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2400;єм (л): 1.7; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2400 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Терморегулятор
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Знімний фільтр від накипу
Дисплей
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 4 499 грн.
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Coffe.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Tovary.com.ua (Київ)
1 814 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Moyo.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка темп, нерж (E5K1-6ST)
Nkt.ua (Київ)
2 376 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Openshop.ua (Київ)
2 509 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST 910003702
FOXTROT.UA (Київ)
2 499 грн.
← купити
ELECTROLUX E5K1-6ST
Pro100market.com.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
АЛЛО (Київ)
← купити
ELECTROLUX E5K1-6ST
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 111 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Цифра (Київ)
1 995 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Stls.store (Київ)
2 015 грн.
← купити
Electrolux E5K1-6ST
Mallprix.com (Київ)
1 940 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Skay.ua (Одеса)
← купити
Electrolux Electrolux E5K1-6ST 910003702
Венкон (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
MAUDAU (Київ)
← купити
Electrolux E5K1-6ST
Electrolux Україна (Київ)
2 865 грн.
← купити
Electrolux E5K1-6ST
Tehnomart.com (Київ)
1 979 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Timesport.com.ua (Львів)
3 306 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 312 грн.
← купити
Електричний чайник Electrolux Create 5 E5K1-6ST
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 198 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка темп, нерж E5K1-6ST
Comtrading.ua (Київ)
2 563 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
ТЕХНОточка (Київ)
1 869 грн.
← купити
Чайник Electrolux E5K1-6ST 910003702
ШО (Київ)
2 587 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Кібернетики (Київ)
3 099 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Electrolux E5K1-6ST
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Denika.ua (Харків)
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST UA 910003702
Sota.store (Київ)
1 880 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ELECTROLUX E5K1-6ST
1smarty.com.ua (Київ)
2 090 грн.
← купити
Electrolux E5K1-6ST електрочайник, Об’єм – 1.7 л, Зі шкалою рівня води, Дисплей, Фільтр від накипу, З підтримкою температури
Xfrost.net.ua (Київ)
2 472 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux Create 5 E5K1-6ST
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 184 грн.
← купити
Electrolux E5K1-6ST
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 510 грн.
← купити
Electrolux Електрочайник, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка темп, нерж e5k1-6st
Tviy-Dim.com (Київ)
2 518 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Nota-bene.com.ua (Київ)
2 448 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Foroom.com.ua (Київ)
1 935 грн.
← купити
Electrolux Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
MTA.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Electrolux E5K1-6ST Електрочайник E5K1-6ST
Kvshop.com.ua (Київ)
2 147 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux сріблястий, 1.7 л (E5K1-6ST)
Eva.ua (Київ)
3 743 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST NW39195
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 030 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник ELECTROLUX E5K1-6ST 910003702
Comtrading.ua (Київ)
2 151 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
ШО (Київ)
2 553 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 709 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Tomdom.in.ua (Львів)
2 712 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Zaua.store (Львів)
2 706 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux e5k1-6st (910003702)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 066 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Кібернетики (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST teh0026848
MAUDAU (Київ)
3 472 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
MAUDAU (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
MAUDAU (Київ)
2 152 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (6905116)
MAUDAU (Київ)
2 112 грн.
← купити
Electrolux Електрочайник, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка темп, нерж E-E5K1-6ST
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (6905116) YC-6905116
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 992 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST + Тостер ELECTROLUX E5T1-4ST (комплект)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Тостер ELECTROLUX E5T1-4ST + Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST (комплект)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 433 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка температури, нерж. сталь
Rozetka.ua (Київ)
2 853 грн.
← купити
Електрочайник E5K1-6ST Electrolux (2000003429295)
Rozetka.ua (Київ)
3 471 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux Create 5 E5K1-6ST 1.7 л
Rozetka.ua (Київ)
3 874 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 440 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 729 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 873 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST 260766
Rozetka.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux Сreate 5 E5K1-6ST 1.7 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST [120083]
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (910003702)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка темп, нерж (E5K1-6ST)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 047 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 475 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (6905116)
Rozetka.ua (Київ)
2 429 грн.
← купити
910003702 Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST (00130720)
Rozetka.ua (Київ)
3 782 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 457 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 411 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 023 грн.
← купити
Чайник electrolux e5k1-6st (910003702)
Rozetka.ua (Київ)
2 615 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux, 1.7л, Strix, дисплей, метал, підтримка.темп, нерж e5k1-6st
Rozetka.ua (Київ)
3 176 грн.
← купити
Електричний чайник Electrolux E5K1-6ST[81340]
Rozetka.ua (Київ)
2 914 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (6905116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 917 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Чайник Electrolux - E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST (6905116)
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 188 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 333 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux Strix E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 347 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
2 303 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E5K1-6ST
Rozetka.ua (Київ)
3 089 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux E5K1-6ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Electrolux E5K1-6ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Electrolux E5K1-6ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія