шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни84Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити відпарювач одягу Electrolux E7HS2-6UG за ціною від 2268 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Electrolux E7HS2-6UG

Вага (кг): 0.83; Габарити (см): 15.3x34.4x11.4; Поворот шнура на 360 °; Час нагрівання (с): 20; Покриття робочої поверхні: керамічне;єм бака для води (л): 0.1; Об' Продуктивність (г/хв): 26; Споживана потужність (Вт): 1400; щітка; Тип: ручний
Тип
ручний
Комплектація
щітка
чохол
Споживана потужність
1400 Вт
Продуктивність
26 г/хв
Об'єм бака для води
0.1 л
Знімний бак для води
Покриття робочої поверхні
керамічне
Час нагрівання
20 с
Поворот шнура на 360 °
Довжина мережевого шнура
2.5 м
Габарити (ВхШхГ)
15.3x34.4x11.4 см
Вага
0.83 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 268  до 4 704 грн.
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Tovary.com.ua (Київ)
2 268 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG Акція!
АЛЛО (Київ)
3 199 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Itbox.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG 910003918
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Openshop.ua (Київ)
2 617 грн.
← купити
ELECTROLUX E7HS2-6UG
Pro100market.com.ua (Київ)
2 453 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Moyo.ua (Київ)
← купити
ELECTROLUX E7HS2-6UG
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 465 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Цифра (Київ)
2 484 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Stls.store (Київ)
2 509 грн.
← купити
Electrolux E7HS2-6UG
Mallprix.com (Київ)
2 413 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Click.ua (Київ)
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG Gray
Skay.ua (Одеса)
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG ручний (910003918)
MAUDAU (Київ)
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG
ТЕХНОточка (Київ)
2 336 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 499 грн.
← купити
Відпарювач electrolux e7hs2-6ug (910003918)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 553 грн.
← купити
Electrolux E7HS2-6UG
Electrolux Україна (Київ)
3 306 грн.
← купити
Electrolux E7HS2-6UG
Tehnomart.com (Київ)
2 442 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG UA 910003918
Sota.store (Київ)
2 351 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Foroom.com.ua (Київ)
2 350 грн.
← купити
Electrolux E7HS2-6UG
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Electrolux E7HS2-6UG
COMFY.ua (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 495 грн.
← купити
Отпариватель для одежды Electrolux E7HS2-6UG
Q-techno.com.ua (Київ)
2 505 грн.
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG 910003918
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ручний відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Hotsale.lviv.ua (Львів)
2 640 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
ШО (Київ)
2 750 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Кібернетики (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Denika.ua (Харків)
← купити
Відпарювач ручний ELECTROLUX E7HS2-6UG
Bt-coffee.com.ua (Київ)
2 291 грн.
← купити
Electrolux E7HS2-6UG відпарювач, Вертикальне відпарювання, Підошва GlissiumTM Ceramic 30, Вбиває парою до 99.9 бактерій, Пос
Xfrost.net.ua (Київ)
2 467 грн.
← купити
Вертикальний відпарювач ручний Electrolux E7HS2-6UG
Axm.com.ua (Харків)
2 790 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Zhuk.ua (Київ)
2 439 грн.
← купити
ELECTROLUX E7HS2-6UG
1smarty.com.ua (Київ)
2 440 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 625 грн.
← купити
Парогенератор ELECTROLUX E7HS2-6UG
Orbita.te.ua (Тернопіль)
3 114 грн.
← купити
Electrolux Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
MTA.ua (Київ)
← купити
Electrolux E7HS2-6UG Відпарювач для одягу E7HS2-6UG
Kvshop.com.ua (Київ)
2 447 грн.
← купити
Відпарювач компактний Electrolux сірий (E7HS2-6UG)
Eva.ua (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG (7032146) YC-7032146
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 492 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux компактний, 1400Вт, 100мл, постійна пара - 26гр, керам. підошва, сірий E7HS2-6UG
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Відпарювач ручний Electrolux E7HS2-6UG 910003918
ШО (Київ)
2 782 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
MAUDAU (Київ)
← купити
Відпарювач ручний ELECTROLUX E7HS2-6UG
Nota-bene.com.ua (Київ)
2 314 грн.
← купити
Парогенератор ELECTROLUX E7HS2-6UG
MAUDAU (Київ)
3 669 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG teh0022457
MAUDAU (Київ)
4 704 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG (7032146)
MAUDAU (Київ)
2 642 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG UA
MAUDAU (Київ)
2 616 грн.
← купити
Electrolux Відпарювач компактний, 1400Вт, 100мл, постійна пара - 26гр, керам. підошва, сірий E-E7HS2-6UG
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG UA MO-103221
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Відпарювач Electrolux компактний, 1400Вт, 100мл, постійна пара - 26гр, керам. підошва, сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 212 грн.
← купити
Відпарювач E7HS2-6UG Electrolux (2000003360659)
Rozetka.ua (Київ)
4 703 грн.
← купити
Ручний відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 007 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 991 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux компактний E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
2 939 грн.
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG 292196
Rozetka.ua (Київ)
3 067 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG 1400 Вт сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 191 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG [136389]
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux компактний, 1400Вт, 100мл, постійна пара - 26гр, керам. підошва, сірий (E7HS2-6UG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відпарювач ELECTROLUX E7HS2-6UG (910003918)
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 543 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG UA
Rozetka.ua (Київ)
3 008 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG (7032146)
Rozetka.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Праска Electrolux - E7HS2-6UG (00121992)
Rozetka.ua (Київ)
4 320 грн.
← купити
Відпарювач ручний ELECTROLUX E7HS2-6UG (00130572)
Rozetka.ua (Київ)
3 331 грн.
← купити
Відпарювач компактний Electrolux E7HS2 6UG, сірий (E7HS2-6UG)
Rozetka.ua (Київ)
3 003 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
2 631 грн.
← купити
Відпарювач компактний Electrolux E7HS2 6UG, сірий (E7HS2-6UG)
Rozetka.ua (Київ)
2 945 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 448 грн.
← купити
Відпарювач electrolux e7hs2-6ug (910003918)
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG[111405]
Rozetka.ua (Київ)
3 341 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 231 грн.
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG (7032146)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
2 731 грн.
← купити
Праска Electrolux - E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG ELECTROLUX E7HS2-6UG 967009
Rozetka.ua (Київ)
3 695 грн.
← купити
Парогенератор ELECTROLUX E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 865 грн.
← купити
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-6UG
Rozetka.ua (Київ)
3 698 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux E7HS2-6UG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відпарювач одягу Electrolux E7HS2-6UG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відпарювач одягу Electrolux E7HS2-6UG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія