шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни87Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST за ціною від 5298 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST

Вага (кг): 5.46; Потужність (Вт): 1450; Тиск (бар): 15; сенсорні кнопки; Резервуар для молока: підігрів чашок / кавника;єм резервуара (л): 1; Об' Порцій за 1 раз: 2; Сумісні капсули: Приготування молочних напоїв: ручне; чалди; Кава: мелена; Тип: еспресо (ріжкова)
Колір
Типеспресо (ріжкова)
Кавамелена
чалди
Програми і регулювання
Режимиподвійний еспресо
Приготування молочних напоївручне
Регулюваннятиску пари
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води1 л
Функції та можливостіпідігрів чашок / кавника
сенсорні кнопки
Тиск15 бар
Макс. висота чашки120 мм
Інше
Споживана потужність1450 Вт
Довжина кабелю0.8 м
Вага5.46 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 298  до 9 071 грн.
Кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST
Coffe.ua (Київ)
5 319 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST
Tovary.com.ua (Київ)
5 352 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E6EC1-6ST 910003708
FOXTROT.UA (Київ)
5 999 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Electrolux E6EC1-6ST
Touch (Дніпро)
5 599 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E6EC1-6ST 910003708
ШО (Київ)
5 965 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux рожкова, 1л, мелена, ручний капуч, LED-дисплей, підігрів чашок, нерж (E6EC1-6ST)
Nkt.ua (Київ)
5 363 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux рожкова E6EC1-6ST
Moyo.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux E6EC1-6ST Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST
Tendo.com.ua (Київ)
5 702 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Electrolux E6EC1-6ST
Openshop.ua (Київ)
6 105 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія