шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки1Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити електробритва Enchen BlackStone 3 за ціною від 711 грн.
Відео 23Фото 7

Характеристики та опис Enchen BlackStone 3

Вага (г): 139; Дисплей; Порт зарядки на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час зарядки (год): 1.5; Час роботи (хв): 160; Джерело живлення: акумулятор; плаваюча головка; Голівок / сіток (шт.): 3; вбудований тример; Захист від вологи: IPX7; Гоління: вологе та сухе; Тип: роторна
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Типроторна
Голіннявологе та сухе
Захист від вологиIPX7
Насадкивбудований тример
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
блокування кнопок
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи160 хв
Час зарядки1.5 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Вага139 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Не советую вам брать
14 листопада 2022, 13:17 #
Переваги:Дисплей, тайпси порт

Недоліки:Качество

Коментар:Очень быстро вышла из строя, не рекомендую

Автор:KeNt99  пользуюсь Enchen BlackStone 3 кілька місяців

від 711  до 1 438 грн.
Електробритва ENCHEN BlackStone 3 Black
FOXTROT.UA (Київ)
799 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Цифра (Київ)
895 грн.
← купити
Електробритва Enchen Blackstone 3
АЛЛО (Київ)
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Stls.store (Київ)
904 грн.
← купити
Xiaomi BlackStone 3 Black
Mallprix.com (Київ)
850 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 437 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi BlackStone 3 Black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електробритва Xiaomi BlackStone 3 Black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen (Blackstone 3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3
Click.ua (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 UA
Sota.store (Київ)
769 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Enchen BlackStone 3 BlackStone3
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча ENCHEN Blackstone 3
ШО (Київ)
711 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen Blackstone 3 Black Shaver (Blackstone 3 Black)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Електробритва ENCHEN BlackStone 3 Black (blackstone-3) blackstone-3
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 3
Tv-mir.com.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 3 Black
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Enchen Електробритва Enchen BlackStone 3 Black
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Xiaomi BlackStone 3 Black Електробритва BlackStone 3 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Електробритва чоловіча ENCHEN Blackstone 3 чорна (SHEB3)
Eva.ua (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
942 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen Blackstone 3 Shaver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen Blackstone 3 Shaver
Цифра (Київ)
787 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen Blackstone 3 Shaver
Stls.store (Київ)
795 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Saren.com.ua (Львів)
1 438 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Redprice.sale (Львів)
1 431 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 428 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black (Blackstone 3)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бритва електро роторна Enchen blackStone 3 Pro з дисплеєм і зображенням заряду
MAUDAU (Київ)
950 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3
Rozetka.ua (Київ)
788 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3
Rozetka.ua (Київ)
801 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 (Black) [68946]
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 PRO
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 109 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3
Rozetka.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 Pro IPX7 Electric Shaver Original Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 ( 22999 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча ENCHEN Blackstone 3 Pro роторна IPX7 — електробритва для сухого та вологого гоління, USB-C, тример, L
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Тример Чоловіча Бездротова Електробритва Акумуляторна IPX7 Enchen BlackStone 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча акумуляторна Enchen BlackStone 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Електробритва Enchen Blackstone 3 Shaver бритва електрична сухе та вологе гоління Тример для бороди XEB3B Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 Pro IPX7 Electric Shaver Black
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити
Чоловіча Електробритва ENCHEN BlackStone 3 Тример для бороди Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бритва електро роторна Enchen blackStone 3 Pro - з дисплеєм та відображенням заряду
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 3 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 144 грн.
← купити
Електробритва Enchen Blackstone 3 Electric Shaver USB Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Enchen BlackStone 3 Pro IPX7 Electric Shaver Black
Rozetka.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
Електробритва ENCHEN BlackStone 3 акумуляторна чоловіча бритва з трьома плаваючими голівками та дисплеєм
Rozetka.ua (Київ)
840 грн.
← купити
Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3, Black
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Enchen BlackStone 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва Enchen BlackStone 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва Enchen BlackStone 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія