шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Enchen (тип)
іригатор
Каталог товарів

Ціни100Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Enchen Mint 3 за ціною від 699 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Enchen Mint 3

Джерело живлення: від акумулятора; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 1.9; Насадки: стандартна для іригатора; Технологія чищення: Кількість насадок (шт.): 1; Тип: іригатор
Колір
Тип
іригатор
Кількість насадок
1 шт.
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
105х75х75 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 1 985 грн.
Іригатор ENCHEN Mint 3 MINT3
FOXTROT.UA (Київ)
799 грн.
← купити
Портативный ирригатор ENCHEN Mint3
ШО (Київ)
711 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Акція!
АЛЛО (Київ)
699 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3
Openshop.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Green
Цифра (Київ)
748 грн.
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Green
Stls.store (Київ)
755 грн.
← купити
Xiaomi Mint3 Lilac
Mallprix.com (Київ)
750 грн.
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Іригатор ENCHEN Mint3 Pink
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Іригатор для ротової порожнини Xiaomi ENCHEN Mint3 Pink (Mint3 Pink)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac UA
Sota.store (Київ)
← купити
Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink Mint3 Pink
Luckylink.kiev.ua (Київ)
732 грн.
← купити
Enchen Mint3
COMFY.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Click.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Redprice.sale (Львів)
916 грн.
← купити
Іригатор Xiaomi Enchen Mint3 Green
Foroom.com.ua (Київ)
766 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Semtech.com.ua (Луцьк)
919 грн.
← купити
Іригатор портативний Xiaomi ENCHEN Mint 3
Citrus.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Enchen Mint3 Pink
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Іригатор ENCHEN Mint3
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3 Pink
MAUDAU (Київ)
958 грн.
← купити
Enchen Іригатор Enchen Xiaomi Mint3 портативний
MTA.ua (Київ)
← купити
Enchen Electric Water Flosser Mint 3 mint3
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink NW37642
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
873 грн.
← купити
Іригатор Xiaomi Enchen Mint 3 Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор ENCHEN Mint3 Pink XEMINT3PINK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативный ирригатор ENCHEN Mint3 Lilac
ШО (Київ)
← купити
Портативный ирригатор ENCHEN Mint3 Pink
ШО (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 рожевий Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Lilac
Цифра (Київ)
801 грн.
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Pink
Цифра (Київ)
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Lilac
Stls.store (Київ)
809 грн.
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Mint 3 Pink
Stls.store (Київ)
← купити
Xiaomi Mint3
Mallprix.com (Київ)
← купити
Xiaomi Mint3 Pink
Mallprix.com (Київ)
← купити
Іригатор ENCHEN Mint3 Green
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Іригатор ENCHEN Mint3 Lilac
ТЕХНОточка (Київ)
717 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink UA
Sota.store (Київ)
← купити
Enchen Mint3 Lilac Mint3Lilac
COMFY.ua (Київ)
← купити
Enchen Mint3 Pink Mint3Pink
COMFY.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen MINT3
Click.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Click.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Timesport.com.ua (Львів)
913 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Tomdom.in.ua (Львів)
922 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac Mint3 Lilac
Zaua.store (Львів)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac Mint3 Lilac
Saren.com.ua (Львів)
923 грн.
← купити
Іригатор Xiaomi Enchen Mint3 Lilac
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор для ротової порожнини Xiaomi ENCHEN MINT3 (MINT3)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Green
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 870 грн.
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3 Lilac
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3 Pink
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3 Lilac
Itbox.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Mint3 Pink
Itbox.ua (Київ)
← купити
Іригатор для ротової порожнини Xiaomi ENCHEN Mint3 Lilac (Mint3 Lilac)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Іригатор портативний ENCHEN Mint3 Lilac
Citrus.ua (Київ)
← купити
Іригатор портативний ENCHEN Mint3 Pink - ENCHEN Mint3 Pink
Citrus.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Timesport.com.ua (Львів)
1 985 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Green
Timesport.com.ua (Львів)
1 864 грн.
← купити
Іригатор Enchen MINT3 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi Enchen Mint3
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink
Timesport.com.ua (Львів)
903 грн.
← купити
Іригатор Enchen (Mint3 Pink)
MAUDAU (Київ)
888 грн.
← купити
Іригатор Enchen (MINT3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi (Mint3 Pink)
MAUDAU (Київ)
908 грн.
← купити
Enchen Іригатор Enchen Mint3 Lilac
MTA.ua (Київ)
← купити
Enchen Іригатор Enchen Mint3 Pink
MTA.ua (Київ)
← купити
Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink mint3 pink
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac mint3 lilac
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
861 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Портативний ірігатор Xiaomi ENCHEN Mint3 Pink TU-ENCHEN Mint3 Pink
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Іригатор Enchen MINT3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Іригатор Xiaomi ENCHEN Mint3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Xiaomi ENCHEN Mint3 pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen MINT3
Rozetka.ua (Київ)
788 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen MINT3
Rozetka.ua (Київ)
784 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 301953
Rozetka.ua (Київ)
1 038 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Lilac 301954
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink 301955
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint 3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
1 065 грн.
← купити
Іригатор Enchen mint3
Rozetka.ua (Київ)
1 055 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 з пульсуючою подачею води для очищення зубів та полоскання рота.
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Іригатор Enchen MINT3
Rozetka.ua (Київ)
991 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water flosser Mint 3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint3 фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Electric Water flosser Mint 3 рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 052 грн.
← купити
Іригатор Enchen Electric Water Flosser Mint3 Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
901 грн.
← купити
Іригатор Enchen Mint3 Lilac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Іригатор Enchen Mint3
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Enchen Mint 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Enchen Mint 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Enchen Mint 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія