шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Ergo E284 за ціною від 900 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Ergo E284

Вага (г): 120; Розміри (мм): 134x57x15; зарядний пристрій; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 3000; повноцінний ліхтарик; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v2.1; Кількість SIM: 2 SIM;язку: GSM; Стандарт зв'єктив (МП): 0.3; Основний об'
Колір
діагональ дисплея
2.8 "
роздільна здатність екрану
320x240
Кількість SIM
2 SIM
Ємність батареї
3000 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
134x57x15 мм
Вага
120 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 900  до 1 089 грн.
Мобiльний телефон Ergo E284 Dual Sim Black E284 Black
Click.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Ergo Кнопковий телефон Ergo E284 Dual Sim Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Ergo E284 Black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ergo E284 Black
Mallprix.com (Київ)
940 грн.
← купити
Ergo E284 Dual Sim Black E284DualSimBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Ergo E284 Dual Sim Black UA
Sota.store (Київ)
900 грн.
← купити
Мобільний телефон Ergo E284 Black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ergo ERGO E284 Dual Sim (синій) e284 blue
Kvshop.com.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Телефон ERGO E284 DS Black UA UCRF MO-109502
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 071 грн.
← купити
Мобiльний телефон Ergo E284 Dual Sim Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ergo E284, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Ergo E284. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Ergo E284 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія