шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити візочок Espiro Fuel Pro за ціною від 12400 грн.
Відео 7Фото 45

Характеристики та опис Espiro Fuel Pro

Вага в зборі (кг): 8.6; Ширина сидіння (см): 33; Розміри (складена) (см): 61x52x25; Ширина шасі (см): 52; Розміри (розкладена) (см): 86x52x102; Максимальне навантаження (кг): 22; Колеса: гумові гелеві; Фіксація передніх коліс; Поворотні колеса; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
накидка для ніг
відділення для покупок
Максимальне навантаження
22 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
86x52x102 см
Вага (в зборі)
8.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 400  до 14 078 грн.
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro 09 Energy Taupe 5905683801744
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
12 400 грн.
← купити
Коляска Espiro Fuel Pro 09 Energy Taupe + безкоштовно: дощовик та москітна сітка
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 078 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro, Calmy beige
Rozetka.ua (Київ)
13 770 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Espiro Fuel Pro 10 Dynamic Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Коляска Espiro Fuel Pro 19 Calmy Beige
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro 19 Calmy Beige 5905683801737
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro 10 Dynamic Black 5905683801720
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro, Energy Toupe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Espiro Fuel Pro, Dynamic black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Espiro Fuel Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Espiro Fuel Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Espiro Fuel Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія