шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
everActive (ємність)
~ 10 000 мАгод
~ 20 000 мАгод
~ 25 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк everActive EB-20Q за ціною від 951 грн.
Фото 4

Характеристики та опис everActive EB-20Q

Вага (г): 318; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 12600
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Вага318 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 951  до 1 183 грн.
Універсальна мобільна батарея everActive EB-20Q 20000mAh White ( 22421 )
Rozetka.ua (Київ)
1 183 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея everActive EB-20Q 20000mAh White ( 16655 )
Rozetka.ua (Київ)
1 182 грн.
← купити
Повербанк everActive EB-20Q White, 20000mAh, 22.5W PD3.0/QC4+, LCD, Box
Rozetka.ua (Київ)
951 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати everActive EB-20Q, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк everActive EB-20Q. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк everActive EB-20Q у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія