шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB [E30148A]

Конфігурації і ціни 92Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB (E30148A) за ціною від 952 грн.

Серия Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB

Модифікації Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB 4
Где купить? [E30148A]
Характеристики [E30148A]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR3
Швидкість
1600 MT/s
Пропускна здатність
12800 МБ/с
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.5 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1200 грн.

від 952  до 1 251 грн.
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30148A) E30148A
Itbox.ua (Київ)
952 грн.
← купити
Модуль пам'яті EXCELERAM SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz (E30148A) E30148A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять SODIMM DDR3 8 Гб 1600 МГц CL 11 Exceleram (E30148A)
Nkt.ua (Київ)
984 грн.
← купити
eXceleram DDR3 8Gb 1600MHz SO-DIMM (E30148A)
Цифра (Київ)
1 028 грн.
← купити
eXceleram DDR3 8Gb 1600MHz SO-DIMM (E30148A)
Stls.store (Київ)
← купити
eXceleram E30148A
Mallprix.com (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30148A) E30148A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30148A) E30148A
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30148A) E30148A
Comtrading.ua (Київ)
1 223 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR3 Exceleram 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (E30148A)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 227 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E30148A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB (E30148A). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB (E30148A) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія