шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB [E41632AD]

Конфігурації і ціни 62Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB (E41632AD) за ціною від 7165 грн.

Серия Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB

Модифікації Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB 2
Где купить? [E41632AD]
Характеристики [E41632AD]
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18-39
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  8750 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222AD
від 7 213 грн.
INTELIGENTES DDR4 2x...
IU4DFF2/16
від 5 999 грн.
G.Skill Aegis DDR4 2...
F4-3200C16D- 16GIS
від 6 274 грн.
F4-3000C16D- 16GISB
від 6 228 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216AD
від 7 259 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DHE2/16
Exceleram White Sark...
EBW4163222AD
від 7 306 грн.
Exceleram Black Sark...
ED4163222AD
IR4DFK2/16
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4163216AD
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLUE416322 2AD
від 7 336 грн.
Patriot Memory Viper...
PVE2416G320C 8K
від 6 689 грн.
EKBLACK41632 16AD
PVE416G300C6 KBL
від 7 971 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/16GDC
від 7 094 грн.
PVS416G360C7 K
від 6 781 грн.
IU4DHE2/32
від 7 442 грн.
IU4DFF2/32
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU32 0BDI
від 7 902 грн.
SP016GXLZU32 0BDD
від 8 307 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK16GX4M2E3 200C16
від 6 199 грн.
ATRIA Fly DDR4 2x8GB
UAT43200CL18 BK2/16
від 6 256 грн.
PVS416G320C6 K
від 8 173 грн.
IRP-K3600D4V 64L18S/16GDC
від 8 514 грн.
Mushkin Redline Lumi...
MLB4C360JNNM 8GX2
від 8 699 грн.
PVS416G360C8 K
від 8 208 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C18D- 16GVK
від 6 500 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3600C18D- 16GTZR
від 7 299 грн.
F4-3200C16D- 16GVKB
від 6 458 грн.
CMK16GX4M2B3 000C15
від 8 240 грн.

від 7 165  до 9 520 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD) E41632AD
Itbox.ua (Київ)
7 528 грн.
← купити
Модуль пам'яті EXCELERAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz (E41632AD) E41632AD
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 16 Гб (2x8) 3200 МГц CL 16 Value Exceleram (E41632AD)
Nkt.ua (Київ)
7 266 грн.
← купити
eXceleram E41632AD
Mallprix.com (Київ)
7 371 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD) E41632AD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 16gb (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (e41632ad)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 603 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram DIMM Series DDR4 E41632AD
Denika.ua (Харків)
7 416 грн.
← купити
Модуль памяти для компьютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
7 165 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (E41632AD) E41632AD
Comtrading.ua (Київ)
7 243 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD) E41632AD
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E41632AD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB (E41632AD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 2x8GB (E41632AD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія