шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB [E4323222C]

Конфігурації і ціни 32Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB (E4323222C) за ціною від 13194 грн.

Серия Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB

Модифікації Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB 1
Где купить? [E4323222C]
Характеристики [E4323222C]
Об'єм пам'яті
1 x 32GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  16000 грн.

від 13 194  до 17 474 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz eXceleram (E4323222C) E4323222C
Itbox.ua (Київ)
14 064 грн.
← купити
Модуль пам'яті EXCELERAM 32Gb DDR4 3200MHz (E4323222C) E4323222C
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 32 Гб 3200 МГц CL 22 Exceleram (E4323222C)
Nkt.ua (Київ)
13 723 грн.
← купити
Exceleram 32 Gb DDR4 3200 MHz (E4323222C)
Цифра (Київ)
13 783 грн.
← купити
Exceleram 32 Gb DDR4 3200 MHz (E4323222C)
Stls.store (Київ)
← купити
eXceleram E4323222C
Mallprix.com (Київ)
13 848 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB DDR4 3200 MHz (E4323222C)
Zaua.store (Львів)
15 032 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz eXceleram (E4323222C) E4323222C
Comtrading.ua (Київ)
13 324 грн.
← купити
Exceleram 32 GB DDR4 3200 MHz (E4323222C) E4323222C
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 462 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 32gb 3200 MHz eXceleram (e4323222c)
Tviy-Dim.com (Київ)
14 376 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E4323222C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB (E4323222C). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x32GB (E4323222C) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія