шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram DDR5 1x16GB [E50160564646C]

Конфігурації і ціни 104Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram DDR5 1x16GB (E50160564646C) за ціною від 10721 грн.

Серия Exceleram DDR5 1x16GB

Модифікації Exceleram DDR5 1x16GB 3
Где купить? [E50160564646C]
Характеристики [E50160564646C]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
5600 MT/s
Пропускна здатність
44800 МБ/с
Схема таймінгів
46-46-46
First Word Latency
16.43 нс
Робоча напруга
1.1 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  13000 грн.

від 10 721  до 13 224 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 5600 MHz eXceleram (E50160564646C) E50160564646C
Itbox.ua (Київ)
11 598 грн.
← купити
Пам'ять DIMM DDR5 16 Гб 5600 МГц CL 46 Exceleram (E50160564646C)
Nkt.ua (Київ)
11 164 грн.
← купити
Exceleram 16 Gb DDR5 5600 MHz (E50160564646C)
Цифра (Київ)
10 721 грн.
← купити
Exceleram 16 Gb DDR5 5600 MHz (E50160564646C)
Stls.store (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 5600 MHz eXceleram (E50160564646C) E50160564646C
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 5600 MHz eXceleram (E50160564646C) E50160564646C
Comtrading.ua (Київ)
11 049 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 16 GB DDR5 5600 MHz (E50160564646C)
Timesport.com.ua (Львів)
12 521 грн.
← купити
Оперативна пам'ять eXceleram Free DDR5 1x16GB (E50160564646C) E50160564646C
Ktc.ua (Рівне)
11 519 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 Exceleram 16 GB DDR5 5600 MHz (E50160564646C)
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 800 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 16 GB DDR5 5600 MHz (E50160564646C) 16 GB DDR5 5600 MHz (E50160564646C)
Denika.ua (Харків)
12 424 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E50160564646C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram DDR5 1x16GB (E50160564646C). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram DDR5 1x16GB (E50160564646C) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія