шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 2x32GB [EKBLACK4643222CD]

Конфігурації і ціни 31Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 2x32GB (EKBLACK4643222CD) за ціною від 26002 грн.

Серия Exceleram Kudos DDR4 2x32GB

Модифікації Exceleram Kudos DDR4 2x32GB 1
Где купить? [EKBLACK4643222CD]
Характеристики [EKBLACK4643222CD]
Колір
Об'єм пам'яті
2 x 32GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  32000 грн.

від 26 002  до 34 681 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK4643222CD) EKBLACK4643222CD
Itbox.ua (Київ)
28 168 грн.
← купити
Пам'ять для ПК Exceleram DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Black Kudos (EKBLACK4643222CD) EKBLACK4643222CD
Moyo.ua (Київ)
28 484 грн.
← купити
Набір EXCELERAM DDR4 64GB 3200 MHz Black Kudos (EKBLACK4643222CD) EKBLACK4643222CD
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 64 Гб (2x32) 3200 МГц CL 22 Black Exceleram (EKBLACK4643222CD)
Nkt.ua (Київ)
27 165 грн.
← купити
Exceleram 64 Gb (2x32GB) DDR4 3200 MHz Kudos Black (EKBLACK4643222CD)
Цифра (Київ)
27 605 грн.
← купити
Exceleram 64 Gb (2x32GB) DDR4 3200 MHz Kudos Black (EKBLACK4643222CD)
Stls.store (Київ)
← купити
eXceleram EKBLACK4643222CD
Mallprix.com (Київ)
27 403 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 64 GB (2x32GB) DDR4 3200 MHz Kudos Black (EKBLACK4643222CD)
Zaua.store (Львів)
30 151 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Black Kudos (EKBLACK4643222CD) DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Black Kudos
Denika.ua (Харків)
27 812 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK4643222CD) EKBLACK4643222CD
E-server.com.ua (Київ)
27 212 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EKBLACK4643222CD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 2x32GB (EKBLACK4643222CD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 2x32GB (EKBLACK4643222CD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія