шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Falcon Eye (тип)
ручний повнорозмірний
ручний компактний
ручний світильник
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ліхтарик Falcon Eye Spook за ціною від 499 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Falcon Eye Spook

Вага (г): 90; Довжина (см): 5.5; Матеріал корпуса: метал/пластик; Захист від вологи: IP53; Час роботи (режим Low) (год.): 10; Час роботи (режим High) (год): 6; Джерело живлення: 3xAAA; стробоскоп; Дальність освітлення (м): 250; Піковий світловий потік (лм): 200; Модель діода: Cree XP-E R3; Тип лампи: світлодіод з відбивачем
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Модель діодаCree XP-E R3
Піковий світловий потік200 лм
Дальність освітлення250 м
Рівнів яскравості2
Додаткові режими1 шт.
стробоскоп
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Час роботи (режим High)6 год / 200 лм /
Час роботи (режим Low)10 год. / 100 лм /
Інше
Захист від вологиIP53
Матеріал корпусаметал/пластик
Довжина5.5 см
Вага90 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  900 грн.

від 499  до 849 грн.
Falcon Eye Spook 200 LM (5907596111378) Spook200LM(5907596111378)
COMFY.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Falcon Eye Ліхтар налобний Falcon Eye Spook Green 200 LM
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Ліхтар налобний з датчиком руху Falcon Eye Spook 200 лм 3хААА Green (FHL0031)
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Falcon Eye Spook, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Falcon Eye Spook. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Falcon Eye Spook у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія